Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği'nden Yayla Yürüyüşü - Son Dakika

Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği'nden Yayla Yürüyüşü

30.06.2008 16:32
Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği'nden Yayla Yürüyüşü, System.String[]

Giresun'un Piraziz İlçesinde Faaliyet Gösteren Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği, Bir Grup Öğrenci ve Vatandaşın Katılımıyla Yayla Yürüyüşü Gerçekleştirdi.

Giresun'un Piraziz ilçesinde faaliyet gösteren Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği, bir grup öğrenci ve vatandaşın katılımıyla yayla yürüyüşü gerçekleştirdi.

Bugün sabah saat 06.00'da Nefsi Piraziz köyünden başlayan yürüyüş, 2 Temmuz Çarşamba günü Çalık Obası yaylasında sona erecek. 2 gün sürecek yürüyüşte, yol üzerindeki yaylalara ve beldelere uğrayarak dinlenme fırsatı ile oradaki doğal güzellikler de görülecek. Yürüyüşe Piraziz Kaymakamı İbrahim Sevimli, Giresun İl Kültür Turizm Müdürü Emin Yılmaz, dernek yöneticileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Bozat beldesinde yürüyüş ekibinin mola vermesi üzerine bir açıklama yapan Piraziz Kaymakamı İbrahim Sevimli, Karadeniz'in Türkiye'nin hiçbir yerinde olmayan bir güzelliğe sahip olduğunu belirterek, "Yaylalarının yeşili, suların mavisi ve birçok doğal güzelliğiyle dinlenmek isteyen insanların Akdeniz ya da Ege yerine buralara gelmesi gerekli. Çünkü buralarda insanın kafası, ruhu dinleniyor. Güney ve batı bölgelerimizde ciddi bir sıcaklık var. Dolaysıyla Karadeniz'in bu güzelliğini gençlere aktarmak lazım. Hem Karadeniz'i tanıtmak hem doğayı ve tarihi göstermek amacıyla düzenlenen böyle bir organizasyona önem veriyoruz. Bu organizasyonu hazırlayan ve adı üzerine gönüllü olarak bu işi yapan Nefsi Piraziz Gönüllüler Birliği'ne de teşekkür ediyorum." dedi.

Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği'nden Yayla Yürüyüşü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Nefsi Piraziz Köyü Gönüllüleri Birliği'nden Yayla Yürüyüşü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı Son Dakika: Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 177 kişi vefat etti, 29 bin 845 yeni vaka tespit edildi Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü