İntihar Eden Emeklinin Cesedini Nehirden Polis Müdürü Çıkardı - Son Dakika

İntihar Eden Emeklinin Cesedini Nehirden Polis Müdürü Çıkardı

22.11.2015 18:00
İntihar Eden Emeklinin Cesedini Nehirden Polis Müdürü Çıkardı

Tunceli'de Munzur Çayına atlayarak yaşamına son veren 61 yaşındaki Ali Demir'in cesedini, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Nevzat Eren ve bölge sakini Oktay Aslan sudan çıkardı.

Tunceli'de, Munzur Çayı'na atlayarak yaşamına son veren emekli 61 yaşındaki Ali Demir'in cesedini, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Nevzat Eren ve bölge sakini Oktay Aslan sudan çıkardı.

Bugün saat 13.30 sıralarında, 3 babası Ali Demir, bilinmeyen bir nedenle girdiği bunalım sonucu Munzur Çayı üzerindeki Mamike Köprüsü üzerinden atlayarak yaşamına son verdi. Demir'in suya atladığını görenler, polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine polis, AFAD ve 112 Sağlık ekipleri geldi. Ancak olay yerine gelen AFAD ekipleri, gerekli malzeme ve teçhizatları yanlarında getirmedikleri için suyun altındaki Demir'e ulaşamadı. AFAD ekipleri, malzemenin getirilmesini beklerken, çevrede toplananlar bu duruma tepki göstermeye başladı. Tunceli Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Nevzat Eren ve orada bulunan Oktay Aslan, tepkilerin artması üzerine Munzur Nehri'nin soğuk sularına daldı. Tüpsüz olarak suya dalan polis müdürü Eren ve Aslan, kısa bir sürede Ali Demir'in cansız bedenini bulup, kıyıya çıkardı. Bunu gören çevredekiler polis müdürü Nevzat Eren ve Oktay Aslan'ı alkışladı.

Olay bölgesine gelerek, Ali Demir'in öldüğü haberini alan çocukları ve yakınları, sinir krizi geçirdi. Ali Demir'in cesedi daha sonra, özel bir araçla Tunceli Devlet Hastanesi Morgu'na götürüldü.

Ali Demir'in cesedini Munzur Nehri'nden çıkaran Çevik Kuvvet Şube Müdürü Nevzat Eren ve Oktay Aslan'a çevredekiler kutlarken, olay bölgesine teçhizatsız geldikleri için tepki toplayan AFAD ekipleri bölgeden uzaklaştı.

Ali Demir'in bir süredir psikolojik sorunlar yaşadığı ve bu nedenle intihar ettiği öne sürülürken, Tunceli Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Demir'in cesedi, Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. - Tunceli

27 yıl sonra tam o noktada! Gözyaşları içinde namaz kıldı, altından acı bir hikaye çıktı 27 yıl sonra tam o noktada! Gözyaşları içinde namaz kıldı, altından acı bir hikaye çıktı Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu Aç kalan ayılar ilçe merkezine indi, çöpte bulduklarıyla karnını doyurdu Tunceli'de 2 sığınak içerisinde mühimmat ele geçirildi Tunceli'de 2 sığınak içerisinde mühimmat ele geçirildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İntihar Eden Emeklinin Cesedini Nehirden Polis Müdürü Çıkardı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement