Neredeyse Mükemmel Filmi - Son Dakika

Neredeyse Mükemmel Filmi

27.02.2014 23:00
Neredeyse Mükemmel Filmi, System.String[]

Neredeyse Mükemmel filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Neredeyse Mükemmel filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Başarısız oyun yazarı Imogen, hem kariyerinde hem de aşk hayatında aradığını bulamayınca, annesi ile birlikte New Jersey’deki evlerine gelir. Fakat eve geldiğinde, eski odasında tuhaf bir adamın uyuduğunu görür. Annesinin odasında ise daha tuhaf bir adam vardır. Imogen, şimdilik annesi, erkek kardeşi ve bu tuhaf adamlarla birlikte yaşamak zorundadır fakat en kısa sürede bu cehennemden kurtulmak için bir yol bulmak zorundadır.

Yönetmen: Robert Pulcini, Shari Springer Berman

Senaryo: Michelle Morgan

Oyuncular: Christopher Fitzgerald , Darren Criss , Matt Dillon, Annette Bening, Kristen Wiig

Filmin Türü: Komedi 0,

Orijinal Adı: Girl Most Likely

Yapımcı Firma: Maven Pictures

Yapım Yılı: 2012

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Romanyaca

Filmin Süresi: 103 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Neredeyse Mükemmel Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Neredeyse Mükemmel Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Aşılanan kişi sayısı 1 milyonu geçti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Gidişata göre 15 Şubat'ta okulların açılması yönünde kararlılığımız var Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce sorusuna yanıt: Parti kurmak serbesttir, isteyen arkadaşlar parti kurarlar ATM'lerden paralarını, boyu iki buçuk metreyi aşan karın üstüne oturarak çekiyorlar Son Dakika! Futbolseverlerin dört gözle beklediği Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin günü belli oldu Merve Boluğur, klip için yakışıklı erkek arayışına girdi Abdurrahman Dilipak koronavirüs aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu Cemiyet hayatının ünlü siması Kerem Dürüst, uyuşturucudan gözaltına alındı