Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada - Son Dakika

Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada

27.02.2021 12:52

Samsun'unda, Dünya Doğayı Koruma Birliği'nin kırmızı listesinde koruma altında olan, nesli tükenme tehlikesi altındaki porsuk, cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Aracında seyir halinde olan bir vatandaş tarafından fark edilen porsuğun kaçış anları ise saniye saniye kaydedildi.

Samsun'un Bafra ilçesinde,aracıyla seyir halinde olan bir vatandaş, önünde aniden koşan bir canlı gördü. Bir süre önünde koşan hayvanı cep telefonu kamerası ile görüntüledi. Görüntülerde nesli tükenmekte olan porsuğun araç önünde bir süre koştuktan sonra gözden kaybolduğu görüldü.

KORUMA ALTINDA OLDUĞU ANLAŞILDI

Yapılan araştırma neticesinde, kaçış anları cep telefonu kamerasına yansıyan porsuğun, Dünya Doğayı Koruma Birliği'nin kırmızı listesinde, koruma altında olduğu anlaşıldı.

Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Sergen Yalçın, Ankaragücü maçının faturasını futbolcularına kesti: Performans çok aşağıda Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca kez birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca kez birlikteliğe zorlandı Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği Fatih Terim'in elinde kalınca ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 16 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 289 kişi vefat 63 bin 82 yeni vaka tespit edildi Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Genco Erkal, Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağrıldı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu Dua etmek için aile mezarlığına giden baba, kayıp oğlunun cansız bedenini buldu