Son Dakika Haberleri: Neslihan Atagül, "Hamile misiniz?" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı

Neslihan Atagül, "Hamile misiniz?" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı

7 gün önce

Meslektaşı Kadir Doğulu ile evliliği dolu dizgin devam eden oyuncu Neslihan Atagül, 'Hamile misiniz?' sorusuna verdiği cevapla şaşırttı. Atagül, "O kadar çok herkes soruyor ki siz hamile kalacaksınız diye korkuyorum arkadaşlar." dedi.

Güzel oyuncu Neslihan Atagül önceki gün bir aile yemeğinde objektiflere takıldı. Mekan çıkışı magazin muhabirlerini kırmayarak onlarla kısa süre sohbet eden Atagül konu dönüp dolaşıp bebek sorularına gelince şaşırtan bir cevap verdi.

"SİZ HAMİLE KALACAKSINIZ"

Güzel oyuncu, "Hamile misiniz?" şeklinde gelen soruya "O kadar çok herkes soruyor ki siz hamile kalacaksınız diye korkuyorum arkadaşlar" yanıtını verdi.

PROJE BEKLİYOR

Neslihan Atagül, "Yeni bir proje var mı?" sorularını ise "Güzel proje bir proje bekliyorum. Henüz netleşen bir şey yok" diyerek cevapladı.

Neslihan Atagül,  Hamile misiniz?  sorusuna verdiği cevapla şaşırttı
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 07:38 

YORUMLAR


Demet Akalın'dan, "Demet Şener'i affet" yorumuna imalı cevap Bomba iddia: Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor Oyuncu Ayşegül Çınar, saplantılı takipçisi tarafından kaçırıldığını anlattı Makyajsız fotoğrafını paylaşan Fahriye Evcen'e takipçilerinden övgü yağdı