Son Dakika Haberleri: Nesrin Cavadzade, Mini Elbiseli Cesur Pozuyla Takipçilerinden Tam Puan Aldı!

Nesrin Cavadzade, Mini Elbiseli Cesur Pozuyla Takipçilerinden Tam Puan Aldı!

5 gün önce

Yasak Elma dizisiyle ekranlara dönen güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, mini elbiseli fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, "Hayatına böyle girsem, ne yapabilirsin ki?" notunu ekledi.

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade mor renkli mini elbiseli sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

"NE YAPABİLİRSİN Kİ?"

Dünyaca ünlü dizi La Casa de Papel'de rol alacağı iddia edilen güzel oyuncu Nesrin Cavadzade son sosyal medya paylaşımıyla çok konuşuldu. Cavadzade mini elbiseli cesur paylaşımına, "Hayatına böyle girsem, ne yapabilirsin ki?" notunu ekledi. Cavadzade'nin paylaşımı kısa süre içerisinde takipçilerinden çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

HIRSLI VE İDDİALI KADINI OYNAYACAK

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci'nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek–Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade; hem asil ve güzel, hem de hırslı ve iddialı bir karakter ile dahil olmuştu.

Nesrin Cavadzade, Mini Elbiseli Cesur Pozuyla Takipçilerinden Tam Puan Aldı!
Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 10:47 

YORUMLAR (2)


Murat Boz, Kaslı Fotoğrafıyla Takipçilerinin Aklını Başından Aldı! Yüzüstü Düşerek Yaralanan Oyuncu Burçin Orhon: Kim Nazar Ediyorsa Çeksin Gözlerini Mehmet Akif Alakurt'tan Tartışma Yaratan Cennet-Cehennem Paylaşımı Ünlü İş Adamının Altı Yanan Dev Tencereye Girip Yıkandığı Anlar Sosyal Medyayı Salladı