Nesrin Ortaç, oğlunun boşanmasıyla ilgili konuştu: Çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm - Son Dakika

Nesrin Ortaç, oğlunun boşanmasıyla ilgili konuştu: Çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm

25.08.2019 13:28

Dün akşam Harbiye'de konser veren oğlu Serdar Ortaç'ı dinlemeye giden Nesrin Ortaç, çiftin ayrılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada çocuk olmadığı için çok üzülmediğini söyledi.

Nesrin Ortaç, dün akşam Harbiye Açıkhava'da konser veren oğlu Serdar Ortaç'ı dinlemeye gitti. Konser öncesi muhabirlerle sohbet eden Ortaç, oğlunun boşanmasında çocukları olmadığı için çok fazla üzülmediğini söyledi.

"İKİSİ İÇİNDE HAYIRLISI OLSUN"

Serdar Ortaç ve Chloe'nin boşanma haberinden sonra bir hayli üzüldüğünü söyleyen Nesrin Ortaç, "Tabii ki üzüntülüyüm ama oğluma destek olmalıyım. İkisi içinde hayırlısı olsun. Çocuk yok ama çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm. Chloe çok saygılı bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Ben özel hayatına pek karışmam, Serdar'ın beğendiği kız her zaman başımın tacıdır."

"YANLIŞ EVLİLİK"

Konserinde izleyicilerle sohbet eden Serdar Ortaç ise Chloe Lughnan için yanlış bir evlilik olduğunu ve annesini dinlemediği için çok pişman olduğunu söylemişti.

Nesrin Ortaç, oğlunun boşanmasıyla ilgili konuştu: Çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm

Son Dakika Magazin Nesrin Ortaç, oğlunun boşanmasıyla ilgili konuştu: Çocuk olsaydı daha çok üzülürdüm - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaştı! İşte 8 adımda koronavirüs aşısıyla ilgili tüm merak edilenler En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Oğlunun acısına kalbi dayanmadı! Mezarı başında öldü, oğlunun yanına gömüldü İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti