Neştersiz Gençleşmenin Sırrı "The Lıft" - Son Dakika

Neştersiz Gençleşmenin Sırrı "The Lıft"

17.02.2012 15:27
Neştersiz Gençleşmenin Sırrı

The lift, anında sizi gençleştiren lüks bir güzellik maskesidir.

Hollywood starlarının kullandığı ve "Neştersiz Gençleştirme" sloganıyla adını duyuran, Beauty Face firmasının distribütörlüğünü yaptığı "The Lift" isimli maske şimdiden dizi-film setleri ve make-up uzmanlarının odağı haline geldi. Ünlülerin profesyonel makyaj uzmanı Derya Ergün, bir süredir dünya starları arasında çokça tercih edilen "Neştersiz Gençleştirme Teknolojisi" The Lift maskeyi tanıttı. Dünyada Kate Moss, Madonna, Cindy Crawford gibi starların kullandığı maskeyi, Nurgül Yeşilçay, Başak Köklükaya gibi ünlülere uygulayan Ergün, etkileyici sonuçlar aldığını söyledi.

The Lift maske "Cildinizi gerdirir ve sıklaştırıp, kırışıklıkları giderirken aynı zamanda cildinizi nemlendirir, yüz hatlarınızı belirginleştirir, yumuşatır. İlk kullanımdan itibaren cildinizi şaşırtıcı bir görünüme kavuşturur, yüz hatlarınızın gerilmesini sağlar ve böylece çok genç bir görünüm kazanırsınız. Bu yenileyici kozmetiğin sırrı minerallerden, meyve özünden ve enzimlerden oluşan patentleşmiş formülde saklı. İçinde bulunan her maddenin ayrı ayrı gençleştirici özelliğe sahip olduğu kanıtlanmıştır.

DÜNYACA ÜNLÜ MAKE-UP UZMANLARININ TERCİHİ;

LOUİSE CONSTAD

Uluslararası Award ödülünü kazanmış bir makyaj uzmanı ve Anti-Aging kozmetiğin mucizevi etkisine kefil bir uzman. "Bu marka gibi muhteşem sonuçlar veren bir ürün kullanmadım." diye tanımlıyor.

RANDY HOUSTON MERCER

Hollywood'un en ünlü makyaj uzmanlarından ve aynı zamanda "Ocean's 11" "Meet Joe Black" ve "Spiderman" filmlerinin makyaj sorumlusu.. Brad Pitt ve Sara Jessica Parker gibi yıldızlara makyaj yaparken, Beautyface kozmetiğini kendi "sihirli değneği" olarak tanımlıyor.

ULUSLARARASI DERGİLER ÖNERİYOR;

GALA: Hollywood starları, dakikalar içinde güzelliğinizi geri getiren bu kozmetiğe hayran. Biz tüyoyu verdik; gerisi size kalmış!

VOGUE: Makyaj uzmanı Randy Houston Mercer, Hollywood'u fetheden bu kozmetik üzerine yemin ediyor…

AMICA: Kırışıkları krem ile yok edin! Hayatımızın bazı unutulmayacak sahnelerine hazırlanırken hemen kavuşulan bir lifting'i kim istemez! THE LIFT bunu mümkün kılar..

Neştersiz Gençleşmenin Sırrı The Lıft

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Sağlık Neştersiz Gençleşmenin Sırrı 'The Lıft' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Tuzla'da yaklaşık bir ton çürümüş balık yakalandı Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi