Kraliçe'nin ölümü dizisiyle anıldı! Netflix'te haftanın en çok izlenenleri - Son Dakika

Kraliçe'nin ölümü dizisiyle anıldı! Netflix'te haftanın en çok izlenenleri

22.09.2022 19:32
Kraliçe'nin ölümü dizisiyle anıldı! Netflix'te haftanın en çok izlenenleri

Netflix geçtiğimiz günlerde 5-11 Eylül Eylül arası en çok izlenen dizileri paylaştı. Şimdi de bu haftanın Top10'ini açıkladı.

Dünyanın en popüler dijital yayın platformu olma unvanını elinde tutan Netflix, 2 yıldır en çok izlenen dizileri ve filmleri kamuoyuyla paylaşıyor. Tabii bu yapımların yerli ve yabancı olmasının yanı sıra içeriğin diline göre de sıralandığı bazı listeler mevcut. Bu hafta ise toplam izlenme saatine göre düzenlediği Top10 listesini paylaştı.

The Crown tekrar yükselişte! En çok izlenen Netflix dizileri

Netflix, platform içerisinde kullanıcılar tarafından en çok izlenen ve uzun süredir popüler olan yapımları düzenli olarak paylaşıyor. Bu doğrultuda izlenme saatine göre haftalık, aylık, yıllık ve tüm zamanların rekorlarını elinde tutanlar şeklinde farklı listeleri yayınlıyor. Şimdi de 12-18 Eylül arası en çok izlenenleri paylaştı.

#TV (İngilizce)Kaç haftadır Top10 listesindeToplam izlenme (saat)1Cobra Kai: 5. sezon295 milyon 550 bin2Fate: The Winx Saga: 2. sezon148 milyon 960 bin3The Crown: 1. sezon240 milyon 790 bin4The Imperfects: 1. sezon235 milyon 20 bin5Devil in Ohio329 milyon 300 bin6Sins of Our Mother124 milyon 390 bin7The Crown: 2. sezon116 milyon 670 bin8Love Is Blind: 2. sezon614 milyon 370 bin9Stranger Things 41713 milyon 480 bin10The Sandman: 1. sezon712 milyon 220 bin

Dost ateşi! Steam zamları yerli oyunları da etkiledi

Netflix tarafından paylaşılan listenin ilk sırasında 95 milyon 550 bin izlenme saatiyle Cobra Kai'nin 5. sezonu yer alıyor. Bu yapım önceki sezonlarıyla daha önce bu listeye girmeyi başarmış olsa da yeni sezonun ilk iki haftasında bu kadar yüksek izlenmeye ilk kez ulaşıyor.

Listenin 2. sırasında Fate: The Winx Saga'nın 2. sezonu yer alıyor. Çocukluğumuzda bir çoğumuzun izlediği Winx Club çizgi film serisinin beyaz perdeye uyarlandığı bu yapım da ilk sezonunda çok başarılı olmamış olsa da 2. sezon ile yüksek izlenme sayılarına ulaştı.

Listenin en dikkat çeken ismi ise The Crown oldu. Birleşik Krallık Kraliçe'si II. Elizabeth'in ölümünün ardından sevenleri bir kez daha Crown'a başlamış olacak ki uzun zamandır Top 10 listesine giremeyen yapım bir anda iki sezonunu birden sokmayı başardı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR
500
Bursa'da son model araç çalan 15 yaşındaki çocuk, trafik kazasına karıştı! Kamera görüntüleri incelenen küçük hırsız yakalandı Bursa'da son model araç çalan 15 yaşındaki çocuk, trafik kazasına karıştı! Kamera görüntüleri incelenen küçük hırsız yakalandı Mersin'deki polisevi saldırısıyla ilgili yakalanan 22 zanlıdan biri tutuklandı Mersin'deki polisevi saldırısıyla ilgili yakalanan 22 zanlıdan biri tutuklandı Taiwan, Gelen Yolculara Yönelik Ev Karantinası Uygulamasına Son Verdi Taiwan, Gelen Yolculara Yönelik Ev Karantinası Uygulamasına Son Verdi
Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Teknoloji Kraliçe'nin ölümü dizisiyle anıldı! Netflix'te haftanın en çok izlenenleri - Son Dakika

Bu haber Shiftdelete tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Shiftdelete tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Shiftdelete kurumudur.

Advertisement