Netflix'in Yeni Dizisi LOCKE AND KEY, 7 Şubat'ta Yayında - Son Dakika

Netflix'in Yeni Dizisi LOCKE AND KEY, 7 Şubat'ta Yayında

07.01.2020 12:20
Netflix'in Yeni Dizisi LOCKE AND KEY, 7 Şubat'ta Yayında

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev'e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler.

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev'e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer. Carlton Cuse ( Lost, Bates Model) ve Meredith Averill (Tepedeki Ev) tarafından hayata geçirilen dizi aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikayesini konu alıyor.

Netflix'in Yeni Dizisi LOCKE AND KEY, 7 <a class='keyword-sd' href='/subat/' title='Şubat'>Şubat</a>'ta Yayında

Netflix'in heyecanla beklenen dizisi Locke and Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriquez'in en çok satan çizgi roman dizisinden uyarlandı.

Locke and Key kadrosunda, Darby Stanchfield (Scandal) Nina Locke, Jackson Robert Scott (IT ve IT 2) Bode Locke, Connor Jessup (American Crime) Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) Kinsey Locke, Bill Heck (The Ballad of Buster Scruggs) Rendell Locke, Laysla de Oliveira Dodge, Thomas Mitchell Barnet Sam Lesser, Griffin Gluck (American Vandal) Gabe ve Coby Bird Rufus Whedon karakterlerine hayat veriyor.

Netflix'in Yeni Dizisi LOCKE AND KEY, 7 Şubat'ta Yayında

Dizinin yürütücü yapımcıları arasında ise Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall, Lydia Antoni ve Ted Adams, Lindsey Springer, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert ve Rick Jacobs, Tim Southam, John Weber ve Frank Siracusa.

YORUMLAR
500
Oğlunun darp edildiğini gören baba pompalıyla dehşet saçtı! Ölü ve yaralılar var Oğlunun darp edildiğini gören baba pompalıyla dehşet saçtı! Ölü ve yaralılar var Oğlunun darp edildiğini gören baba dehşet saçtı; 1 ölü 3 yaralı Oğlunun darp edildiğini gören baba dehşet saçtı; 1 ölü 3 yaralı Saman yangını ahıra sıçradı; 20 küçükbaş öldü Saman yangını ahıra sıçradı; 20 küçükbaş öldü
Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Dizi Netflix'in Yeni Dizisi LOCKE AND KEY, 7 Şubat'ta Yayında - Son Dakika

Bu haber TheGeyik tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. TheGeyik tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı TheGeyik kurumudur.

Advertisement