Neü'de Diksiyon Kursu Açılacak - Son Dakika

Neü'de Diksiyon Kursu Açılacak

12.01.2012 13:00
Neü'de Diksiyon Kursu Açılacak, System.String[]

Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) tarafından diksiyon, hitabet ve etkili konuşma kuru düzenlendi.

Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) tarafından diksiyon, hitabet ve etkili konuşma kuru düzenlendi.

NEÜ'den alınan bilgiye göre Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlisi Selçuk Ulutaş tarafından verilecek olan kursa sadece üniversitenin akademik ve idari personeli ile öğrenciler katılabilecek.

Kursa katılmak isteyenler üniversitenin Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nın Kültür ve Spor birimine müracaat edebilecek.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Neü'de Diksiyon Kursu Açılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez