Neü Kurum İdari Kurulu Toplandı - Son Dakika

Neü Kurum İdari Kurulu Toplandı

13.01.2012 11:40
Neü Kurum İdari Kurulu Toplandı, System.String[]

Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) 2011 yılı 2.Kurum İdari Kurulu toplantısı yapıldı.

Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) 2011 yılı 2. Kurum İdari Kurulu toplantısı yapıldı.

Rektörlük binasında yapılan toplantı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Rektörlük çalışanları için şehir merkezine gidiş geliş için servis hizmeti sağlanması, üniversite personeli çocuklarına yönelik kreş hizmetinin verilmesi konularında görüş alış verişinde bulunuldu.

Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Erdoğan Çiçek, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Özden Taşğın ve Personel Dairesi Başkan Vekili Alpaslan Güzel'den oluşan kurul, üniversitedeki yemek fiyatlarının yeniden belirlenmesi, en son dağıtılan banka promosyonundan sonra göreve başlayan personele promosyon ödenmesi konularında da kararlar aldı.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Neü Kurum İdari Kurulu Toplandı - Son Dakika


Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var