Nevşehir Belediyesi Meclisi 2020 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. - Son Dakika

Nevşehir Belediyesi Meclisi 2020 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

03.01.2020 08:59
Nevşehir Belediyesi Meclisi 2020 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Nevşehir Belediyesi Meclis salonunda, Başkan Vekili Ersan Erkut başkanlığında gerçekleştirilen Ocak ayı olağan toplantısına, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Yüzer, Bektaş Demir ve Mustafa Alevli ile AK Parti, MHP ve İyi Partili meclis üyeleri katıldı.

Toplantının açılışında meclis üyelerine hitap eden Belediye Başkan Vekili Ersan Erkut , "Yeni bir yıla girmiş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşarken, 2020 yılının ilk meclis toplantısının da hepimiz için, Nevşehirli hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Cenab-ı Allah'tan dileğimiz 2020 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesidir. Şehrimiz için önemli kararların alınacağı ve yatırımların önünün açılacağı meclis toplantılarımızda alacağımız kararların hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

Toplantıda ilk olarak sözleşmeli personel ücretleri görüşülerek Zabıta ve İtfaiye Maktu Mesai Ücretleri belirlenirken daha sonra Denetim Komisyonu üye seçimi yapıldı.

Denetim Komisyonu üyeliklerine Ersan Erkut, Bektaş Demir, Ahmet Ağır, Özer Hasan Duru'nun seçildiği toplantıda daha sonra 3229 ada, 1 ve 2 nolu parsellerin Kültür ve Turizm Bakanlığına Tahsisinin Yapılması görüşüldü. Söz konusu tahsis talebi oy birliği ile kabul edilirken 2020 yılı İmar Harç ve Ücretlerinin belirlenmesi ve imar plan değişikliği talepleri Gelir ve Tarife Komisyonu ile İmar Komisyonlarına sevk edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı'ndan şartlı bağış alınması ise meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Bizimkiler dizisi ile tanıdığımız ve beraber büyüdüğümüz oyuncu Atılay

Uluışık Blue Tv için hazırlanan Behzat Ç dizisindeki Savcı karakterinden sonra ekranlara reytingleri alt üst eden Afili Aşk dizisiyle geri döndü.

Dizinin son bölümünde "Koleksiyoner Cüneyt" karakteri ile konuk oyuncu olarak katılan Atılay Uluışık çok yakın zamanda yeni bir sinema filmi ile de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR
500
Asker eğlencesinde ateşlenen tüfekten çıkan saçmalar 11 kişiyi yaraladı Asker eğlencesinde ateşlenen tüfekten çıkan saçmalar 11 kişiyi yaraladı Asker eğlencesinde tüfekle rastgele ateş açıldı: 2'si çocuk 11 yaralı Asker eğlencesinde tüfekle rastgele ateş açıldı: 2'si çocuk 11 yaralı Ali Erbaş: Müslümanlar, imamesi kopan tespih taneleri gibi dağılmış vaziyette Ali Erbaş: Müslümanlar, imamesi kopan tespih taneleri gibi dağılmış vaziyette
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Nevşehir Belediyesi Meclisi 2020 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi. - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement