Nevşehir Belediyesi'nden Okul Bahçelerine Spor Alanları - Son Dakika

Nevşehir Belediyesi'nden Okul Bahçelerine Spor Alanları

02.01.2012 14:02
Nevşehir Belediyesi'nden Okul Bahçelerine Spor Alanları, System.String[]

Nevşehir Belediyesi tarafından merkezde bulunan ilk ve ortaöğretim okullarının bahçelerine spor alanları yapıldı.

Nevşehir Belediyesi tarafından merkezde bulunan ilk ve ortaöğretim okullarının bahçelerine spor alanları yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 2011 yılı içerisinde şehir merkezinde bulunan ilköğretim ve orta öğretim kurumlarının bahçelerinin yeni baştan ele alındığı çalışmalar kapsamında her okul bahçesine basketbol ve voleybol sahalarının yapımının gerçekleştirildiği belirtildi.

Okul bahçelerinin yapılan çalışmalar sayesinde modern bir görünüme kavuşturulduğu kaydedilen açıklamada, Nevşehir Belediyesi'nin eğitim alanındaki faaliyetlerinin 2012 yılı içerisinde de devam edeceği bildirildi.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nevşehir Belediyesi'nden Okul Bahçelerine Spor Alanları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Venezuela Devlet Başkanı Maduro: ABD, eşime benden boşanması için teklif yaptı Pentagon'un raporu sızdı! Savaş pilotunun çektiği UFO fotoğrafı ortaya çıktı