Nevşehir'de Kıbrıs gazilerine madalya - Son Dakika

Nevşehir'de Kıbrıs gazilerine madalya

13.11.2019 13:02
Nevşehir'de Kıbrıs gazilerine madalya, System.String[]

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan 3 gaziye madalya verildi.

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan 3 gaziye madalya verildi.

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, beraberindeki heyetle, Kıbrıs Barış Harekatı'na katılan gazileri evlerinde ziyaret ederek, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) tarafından hazırlanan madalyaları takdim etti.

İlçeye bağlı Til köyünde Ziya Çiftçi, Özlüce köyünde Yaşar Sarıkaya ve Yazıhüyük beldesinde Hüseyin Coruk'u ikametinde ziyaret eden Kumcu, Türk milletinin kendilerine minnettar olduğunu belirterek, madalyalarını verdi.

Ziyaretlerinde Kumcu'ya, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Başçavuş Hanifi Ok ve İlçe Emniyet Amiri Resul Baydemir de eşlik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nevşehir'de Kıbrıs gazilerine madalya - Son Dakika


Son Dakika

Macron, İslam'a yönelik tepki çeken açıklamaları sonrası utanmadan bir de Arapça tweet attı Genç ressam Sinem Demirci'nin son çalışması büyük beğeni topladı Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz iPhone tutkunları, kutulara kulaklık ve şarj aletinin eklenmesi için TBMM'ye başvurdu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Danla Bilic'ten gündemi sarsacak sözler: Enes Batur yıllardır bana aşık