Son Dakika Haberleri: Nevşehir'de Köpeğin Öldürülmesiyle İlgili Güvenlik Kamerası Görüntüleri Ortaya Çıktı

Nevşehir'de Köpeğin Öldürülmesiyle İlgili Güvenlik Kamerası Görüntüleri Ortaya Çıktı

3 gün önce

Nevşehir'de köpeğin öldürülmesiyle ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıNEVŞEHİR - Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde köpeğin temizlik görevlileri tarafından öldürülmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Nevşehir'de köpeğin öldürülmesiyle ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı

NEVŞEHİR - Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde köpeğin temizlik görevlileri tarafından öldürülmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.
11 Temmuz günü Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde iki temizlik görevlisinin bir sokak köpeğini çöp kamyonuna attıktan sonra presleyerek öldürdüğü görüntüler sosyal medyada paylaşıldıktan sonra büyük tepki çekti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Nevşehir Valiliği de yaptığı açıklamasında olayla ilgili olarak adli ve idari işlem başlatıldığını duyurdu.
Temizlik görevlilerinin köpeği çöp kamyonuna attıktan sonra presleyerek öldürdükleri olayla ilgili olarak yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde iki temizlik görevlisi yakaladıkları sokak köpeğini çöp kamyonunun arka tarafına getiriyor. Temizlik görevlileri kucakladıkları sokak köpeğini kamyonun pres bölümüne atıyor. Bu sırada temizlik görevlilerinin hareketlerini gören vatandaşlar da cep telefonları ile olayı görüntülüyor. Temizlik görevlilerinin sopalarla vurdukları anlar da kameralara yansıdı.
Temizlik görevlileri vatandaşların şaşkın bakışları arasında köpeği presleyerek öldürüyor.UBER Sürücüsüne 3 Kişinin Saldırdığı Anlar Kameralara Yansıdı Saldırgan, Döner Bıçağıyla Otobüse Daldı, "Kelleni Alırım Senin" Diyerek Şoföre Saldırdı

Mustafa Ceceli'nin Şarkıları Radyo Listelerinde Kaldırılarak Konserleri İptal Edildi "Ablamla Yattım Eniştemle Uyandım" Diyen Baldızın Cinsel İstismara Uğradığı Görüntüler Ortaya Çıktı