Nevşehir'de "Öfke Kontrolü Semineri" Verildi - Son Dakika

Nevşehir'de "Öfke Kontrolü Semineri" Verildi

03.01.2012 14:28
Nevşehir'de

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından emniyet personeline yönelik kişisel gelişim faaliyetleri kapsamında "Öfke Kontrolü Semineri" verildi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından emniyet personeline yönelik kişisel gelişim faaliyetleri kapsamında "Öfke Kontrolü Semineri" verildi.

Doğru Dil Yabancı Dil Eğitim Merkezi'nin sponsorluğunda düzenlenen seminere, KPDS, ÜDS, TOEFL ve diğer İngilizce dil sınavları ve çalışma teknikleri konularında A. Nejat Alperen ve NLP Uzmanı Hakkı Güleç katıldı.

Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda birim amirlerine yönelik düzenlenen seminerin ilk gününde Alperen tarafından yapılan sunum ile İngilizce'nin dili öğreniminin emniyet teşkilatı açısından önemi anlatıldı.

Seminerin, 2. gününde ise NLP uzmanı Güleç tarafından beynin çalışma sistemi, beden dili ve öfke kontrolü konularında bilgiler verildi.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nevşehir'de 'Öfke Kontrolü Semineri' Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli