Nevşehir İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Nevşehir İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

02.01.2012 17:21
Nevşehir İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Nevşehir İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantısı yapıldı.

Nevşehir İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantısı yapıldı.

İl Özel İdaresi, İl Genel Meclisi salonunda İl Genel Meclisi Başkanı Sami Başgelen başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, havzaların sulamaya elverişli hale getirilmesinin hızlandırılması hususunda, Tarım Komisyonu tarafından tanzim edilen rapor görüşüldü.

Toplantıda, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Kadın Sığınma Evlerinde başladığı günden itibaren kaç kişinin kaldığı, bu evlere ne kadar para harcandığı, bugün kaç kişiye hizmet verdiği ve bu iş için ayrılan kaynakların yerinde kullanılıp kullanılmadığı konuları da ele alındı.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nevşehir İl Genel Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı