Nevşehir Valisi Becel, biçerdövere binerek hasat yaptı - Son Dakika

Nevşehir Valisi Becel, biçerdövere binerek hasat yaptı

05.08.2021 18:06

Nevşehir Valisi Becel, biçerdövere binerek hasat yaptı Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Derinkuyu ilçesinde katılmış olduğu tarla gününde biçerdövere binerek hasat yaptı.

Nevşehir Valisi Becel, biçerdövere binerek hasat yaptı

NEVŞEHİR - Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Derinkuyu ilçesinde katılmış olduğu tarla gününde biçerdövere binerek hasat yaptı.

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde tarla günü düzenlendi. Düzenlenen tarla gününe Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ın yanı sıra çiftçiler katıldı. Burada konuşan Vali Becel, "Bölgede alternatif ürünlerin geliştirilmesi noktasında rehber olma durumundayız ve onlara yol göstermek durumundayız. Bu nedenle işbirliğine ihtiyaç olan her alanda çiftçilerimizle birlikte olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ürünümüz hasadımız bereketli olsun. Bütün çiftçilerimizin verdikleri emeği karşılığını almalarını diliyorum" dedi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel konuşmasının ardından biçerdövere binerek hasat yapması renkli görüntülere sahne oldu.

YORUMLAR
500
Çalıntı motosiklet ile 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü gözaltına alındı Çalıntı motosiklet ile 'dur' ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü gözaltına alındı Türkiye'nin ikinci en büyük tarıma dayalı OSB'si Kozaklı'ya kuruluyor Türkiye'nin ikinci en büyük tarıma dayalı OSB'si Kozaklı'ya kuruluyor Çin'de Hibrit Pirinç Tohumu Üretiminden Kareler Çin'de Hibrit Pirinç Tohumu Üretiminden Kareler
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Nevşehir Valisi Becel, biçerdövere binerek hasat yaptı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement