Nevşehir Valisi Savaş'tan Sporculara Hediye - Son Dakika

Nevşehir Valisi Savaş'tan Sporculara Hediye

06.01.2012 12:56
Nevşehir Valisi Savaş'tan Sporculara Hediye, System.String[]

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir'i deplasmanlı voleybol liginde temsil edecek olan takım sporcularına eşofman hediye etti.2011 - 2012 deplasmanlı voleybol liginde Nevşehir'i temsil edecek olan Gülşehir Lisesi ve Ürgüp Kız Teknik Meslek Lisesi'nin Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'nda çalışmalarını Nevşehir Valisi Sayın Abdurrahman Savaş, Jandarma Komutanı Sayın Albay Turgay Aras, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş, Tarım İl Müdürü Ahmet Şahin, PTT Müdürü Suat Gümüş ve Telekom Müdürü Yavuz Yapar izledi.

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir'i deplasmanlı voleybol liginde temsil edecek olan takım sporcularına eşofman hediye etti.

2011 - 2012 deplasmanlı voleybol liginde Nevşehir'i temsil edecek olan Gülşehir Lisesi ve Ürgüp Kız Teknik Meslek Lisesi'nin Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'nda çalışmalarını Nevşehir Valisi Sayın Abdurrahman Savaş, Jandarma Komutanı Sayın Albay Turgay Aras, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş, Tarım İl Müdürü Ahmet Şahin, PTT Müdürü Suat Gümüş ve Telekom Müdürü Yavuz Yapar izledi.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, her iki takımın da sporcularına eşofman takımı hediye ederek başarılar diledi. - NEVŞEHİR

Nevşehir Valisi Savaş'tan Sporculara Hediye
Nevşehir Valisi Savaş'tan Sporculara Hediye

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nevşehir Valisi Savaş'tan Sporculara Hediye - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Alkol alıp yaşlı annesinin evini yaktı, kenarda durup film izler gibi yangını izledi Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de