Nevzat Doğan, Topçular Sakinlerine Müjde Verdi - Son Dakika

Nevzat Doğan, Topçular Sakinlerine Müjde Verdi

18.01.2012 16:09
Nevzat Doğan, Topçular Sakinlerine Müjde Verdi, System.String[]

İzmit Belediye Başkanı Dr.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Topçular Mahallesi'nde yaptığı inceleme gezisinde mahallenin sosyal yaşamına etkisi olacak bir projenin müjdesini verdi.

Topçular Şeref Meydanı olarak bilinen bölgede yapılacak yenileme çalışmalarında, o bölgeye bir de bilgi evi yapılacak. Bilgi evinde mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda kurs ve eğitim çalışmaları yapılacak. Mevcut park alanındaki çocuk oyun aletleri ve oturma gurupları bu çalışma kapsamında yenilenip, ayrıca yetişkinlerin de yararlanabileceği kondisyon aletleri proje kapsamında meydan çalışmasına eklenecek.

Başkan Doğan, fiziki çalışmalar yanında, vatandaşın

sosyal gereksinimini karşılayacak çalışmalara da önem verdiklerini söyleyerek, " Eğitim ve kültür günümüzde insanın yaşamsal temel ihtiyaçları kadar önem taşımaktadır. Bu gerçekten yola çıkarak mahallelerdeki fiziki eksiklikleri tamamlamanın yanında, sosyal nitelikli projelere de ağırlık veriyoruz. Mahalle konakları, spor tesisleri ve şimdi de bilgi evleri ile halkımıza gidiyoruz. Bilgi evleri bölge insanının taleplerine göre, bizim temin edeceğimiz ekipman ve eğitimci personel ile hizmet verecek" şeklinde konuştu.

Vatandaşlar, Başkan Doğan'ın mahallelerine sık sık geldiğini söyleyerek, " Çok ilgili bir başkanımız var. Her zaman aramızda olduğu için kendisine derdimizi rahatlıkla anlatabiliyoruz. Mahallemizin sorunlarının Başkan Doğan'la çözüleceğine inanıyoruz" dediler. Topçular Mahallesi Muhtarı Nazhanım Yazar,

inceleme gezisinin hayli verimli geçtiğini söyleyerek Doğan ve beraberindekilere teşekkür etti. - KOCAELİ

Nevzat Doğan, Topçular Sakinlerine Müjde Verdi
Nevzat Doğan, Topçular Sakinlerine Müjde Verdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nevzat Doğan, Topçular Sakinlerine Müjde Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı