New York'ta Yağmurlu Bir Gün Filmi - Son Dakika

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Filmi

25.06.2019 11:54
New York'ta Yağmurlu Bir Gün Filmi, System.String[]

New York'ta Yağmurlu Bir Gün filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. New York'ta Yağmurlu Bir Gün filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

'A Rainy Day in New York', hafta sonu için New York’a gelen genç bir çifte (Timothée Chalamet ve Elle Fanning) odaklanıyor. Şehir çiftin hayatına yağmurlu kötü bir hava ve bir dizi macera getiriyor.

Filmin oyuncu kadrosunda “Call Me by Your Name”in Oscar adayı başrolü Timothée Chalamet, son zamanlarda oyunculuğa iyice alışan şarkıcı Selena Gomez, “Maleficent”ın Aurora’sı olarak yıldızı parlayan Elle Fanning, iki Oscar adaylığı bulunan Jude Law, “Rogue One” ile hatırlanan Diego Luna, “Ray Donovan” dizisiyle beş yıl üst üste Altın Küre’ye aday gösterilen Liev Schreiber gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Woody Allen

Senaryo: Woody Allen

Oyuncular: Timothée Chalamet, Kelly Rohrbach, Elle Fanning, Jude Law, Suki Waterhouse, Rebecca Hall, Selena Gomez, Liev Schreiber, Cherry Jones, Diego Luna, Annaleigh Ashford, Griffin Newman, Taylor Black, Kathryn Leigh Scott, Catherine LeFrere, Claudette Lalí, Natasha Romanova, Jacob Berger, Will Rogers , Olivia Boreham-Wing, Edward James Hyland, Jonathan Judge-Russo, Liz Celeste, Aynsleigh Dann, Saskia Slaaf, Tyler Weaks, Ben Warheit, Elijah Boothe, Gurdeep Singh, Chris Banks

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: A Rainy Day in New York

Yapımcı Firma: Gravier Productions

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 92 dk.

Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vizyon Tarihi: 30.08.2019

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema New York'ta Yağmurlu Bir Gün Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?