New York Uluslararası Otomobil Fuarı İçin Karar Verildi! Otomobil Tutkunlarının Gözü Yaşlı - Son Dakika

New York Uluslararası Otomobil Fuarı İçin Karar Verildi! Otomobil Tutkunlarının Gözü Yaşlı

Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından bir tanesi olarak bilinen New York Uluslararası Otomobil Fuarı için büyük karar verildi.

New York Uluslararası Otomobil Fuarı İçin Karar Verildi! Otomobil Tutkunlarının Gözü Yaşlı, System.String[]

Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından bir tanesi olarak bilinen New York Uluslararası Otomobil Fuarı için büyük karar verildi. Bugüne kadar açılması planlanan otomobil fuarı, ne yazık ki kötü bir haber verdi. İşte merak edilen detaylar.


Otomobil tutkunları genellikle büyük fuarları çok yakından takip ediyor. Otomotiv devleri olan şirketlerin katıldığı bu tür fuarlar, 2 farklı türde ilerliyor. Birinci tür daha çok herkese hitap eden alt ve üst segmentler olarak biliniyor. Diğeri ise ya hiç üretilmeyecek ya da özel müşterilere hitap eden modellerden oluşuyor. Bu yıl hiçbirisine izin verilmeyecek.


New York Uluslararası Otomobil Fuarı salgın kurbanı oldu


Nisan ayında yapılması planlanan bu uluslararası otomobil fuarı salgın nedeniyle ağustos ayına ertelenmişti. Şimdi ise ABD'de meydana gelen ağır vakalar nedeniyle, Ağustos ayını bile çıkarmak pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle etkinlik 2020 yılı için tamamen iptal edildi.


Etkinliğin iptal edilmesindeki en büyük etken ise Jacob K. Javits Kongre Merkezi'nin virüsle mücadele kapsamında bir hastane haline getirilmesi oldu. Sonuç olarak etkinliği düzenleyecek olan kişiler, hastaneyi kapatıp otomobil fuarı açamayacaklarına göre, mecburen etkinliği tamamen iptal ettiler. Böylece 2020 yılı için etkinlik düzenlenmeyecek alanlardan birisi de otomotiv oldu.


Etkinliği düzenleyen Greater New York Automobile Dealers Association (GNYADA) Başkanı Mark Schienberg, "Bu büyüklükte bir etkinliğin gerçekleştirilmesi için otomobil üreticileri ve sergi ortaklarının yapması gereken büyük planlamaları da anlıyoruz. Virüsün belirsizliği nedeniyle, 2020 etkinliğini gerçekleştirmenin akıllıca olmadığını hissediyoruz ve onun yerine daha iyi bir 2021 etkinliğine hazırlanmayı düşünüyoruz." diyerek yeni tarihi vermiş oldu. Etkinlik 2021 yılında yapılacak.

Kaynak: Tamindir


Son Dakika

56'lık Hülya, sporcu sütyeniyle ayna karşısında poz verdi Ünlü modelden, ABD'yi savaş alanına çeviren eylemcilere rekor bağış Cesur paylaşımların kraliçesi, file çorabıyla iç çamaşırsız poz verdi Gadırop Fuat sorusu yarışmacıya 3 joker hakkını birden kullandırttı Büşra Pekin, Şafak Sezer'in "Bir daha filmimde oynatmam" sözlerine cevap verdi 44 yaşındaki yıldız oyuncu güzelliği ile yıllara meydan okuyor "Fakirsin" dedikleri genç aşçıdan fenomenleri kıskandıracak başarı Gülben Ergen'den Emre Kara'ya samimi itiraf: TEDx konuşması hayatımın en zorlu işiydi İlişkilerinde kriz yaşayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, birlikte yaşadıkları evi terk etti Sokağa çıkması yasak olan 67 yaşındaki Sinan Çetin, hafta içi sahilde yürüyüş yaptı Naomi Campbell, metroda çıplak pozlar verdi Esat Yontunç, 33 yıllık dostu Acun Ilıcalı'ya doğum günü sürprizi yaptı Şeyma Subaşı koronavirüs nedeniyle aylardır ayrı kaldığı kızı Melisa'ya kavuştu Ünlü sanatçı Ruşen Güneş hayatını kaybetti Tatil sezonunu açan Serenay Sarıkaya bikinili görüntülendi
20:42