Son Dakika Haberleri: Nez, Karşısına Geçip Dudağını Yalayan Sapık Hayranını Affetti

Nez, Karşısına Geçip Dudağını Yalayan Sapık Hayranını Affetti

9 gün önce

Ünlü şarkıcı Nez, kendisini takip edip karşısında dudağını yalayarak sapıklık yapan hayranını affetti. Nez, şikayetini geri alınca dava da kapandı.

Şarkıcı Nez kendisini önce sosyal medyada sonra da eğlenmeye gittiği Beyoğlu'nda takip eden Kemal N. isimli hayranından şikayetçi olmuştu. Dava geçen günlerde İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görüldü ve Nez şikayetinden vazgeçti.

NEZ'E BAKIP DUDAKLARINI YALIYORMUŞ

İstanbul'da yaşayan 38 yaşındaki Kemal N., bir süredir şarkıcı Nez'i sosyal medyada takip ediyordu. 5 Mayıs günü, Beyoğlu'ndaki bir mekana giden Nez, buradan paylaşım yaptı. Kısa süre sonra Nez'e gelen mesajda gizlice çekilmiş bir fotoğrafı vardı. Ardından dışarı çıkan şarkıcı, yanından geçen bir adamın kendisine bakarak dudaklarını yaladığını gördü. Can güvenliğinden endişe eden Nez, takip edilme korkusuyla Beyoğlu Polis Merkezi Amirliği'ne giderek şikayetçi oldu.


ŞİKAYETTEN VAZGEÇTİ

Olayla ilgili soruşturma başlatan savcılık, soruşturma sonunda Kemal N. hakkında cinsel taciz ve kişilerin huzur ve sükununu bozma suçuyla dava açtı. Geçen günlerde hakim karşısına çıkan Kemal N. hakkındaki dava, Nez'in şikayetinden vazgeçmesi üzerine düşürüldü.Ergin Ataman Anadolu Efes ile Anlaşmaya Vardı Senet İmzalatıp Zorla Fuhuş Yaptırdığı Kadınlardan Servet Kazanan Çeteye Gözaltı
Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, Babasının Tabancasıyla İntihar Etmiş Son Dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mesut Yılmaz'a Taziye Telefonu