Son Dakika Haberleri: Nezaket Okulları Yerli Malı Etkinliği Düzenledi

Nezaket Okulları Yerli Malı Etkinliği Düzenledi

5 yıl önce

Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu öğrencileri Yerli Malı Haftası etkinliği düzenleyerek sağlıklı beslenmeye örnek oldu.

Nezaket Okulları Yerli Malı Etkinliği Düzenledi, System.String[]
Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu öğrencileri Yerli Malı Haftası etkinliği düzenleyerek sağlıklı beslenmeye örnek oldu.

Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi’nde kalan çocuklar, fast food kültürünün zararlarından korunmak ve sağlıklı beslenmek amacıyla Yerli Malı Haftası etkinliği düzenledi. Velilerin hazırladıkları doğal gıdalar ve yiyecekler Nezaket Okulları'nda sergilendi. Yapılan yerli malı ürünleri arasında sarma, sigara böreği, kek ve tatlı gibi çeşitli ürünler ile meyveler yer aldı.

Mini bir gösteri sunan Nezaket Okulu öğrencileri hem giyimleri ile hem de okudukları şiirlerle büyük beğeni kazandı. Programın sonunda çocuklara ve davetlilere hazırlanan yiyecek ve içecekler ikram edildi.
Haber Yayın Tarihi : 23.12.2014 01:36 Kaynak: CİHANTarlasını Sürerken 5 Bin Yıllık Tarihi Eserler Buldu, "Tutuklanırım" Korkusuyla Müze Müdürüne Koştu ABD'de Bir Öğretmenin Kız Öğrenciyi Taciz Ettiği Anlar, Saniye Saniye Kaydedildi 160 TL İçin İki Çocuk Babası Çiftçiye Tecavüz Ettiği İddia Edilen Halı Yıkamacı, Suçlamaları Reddetti