Son Dakika Haberleri: Nice, Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'yi İstiyor

Nice, Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'yi İstiyor

5 gün önce

Fransa Ligi ekiplerinden Nice, Fenerbahçe'de transfer politikaları nedeniyle eleştirilen Sportif Direktör Damien Comolli'yi istiyor.

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Fransa'ya geri mi dönüyor? Fransa'nın Nice takımında başkan Jean-Pierre Rivere ve Sportif Direktör Julien Fournier, düzenledikleri basın toplantısında istifa ettiklerini açıkladılar.

Fransa basını ise Fenerbahçe'de eleştirilen Damien Comolli'nin Nice'in yeni sportif direktörü olabileceğini iddia etti. Comolli'nin bu görev için ilk aday olduğunu belirten Fransızlar, önümüzdeki günlerde sıcak temaslar olabileceğini kaydetti.

TEKRAR FRANSA'YA DÖNEBİLİR

Comolli, Fransa'da 2004-2005 ve 2008-2010 yılları arasında Saint-Etienne takımının sportif direktörü olarak görev almıştı. Fransa Ligi'nde teknik direktörlüğünü eski oyuncu Patrick Vieira'nın yaptığı Nice, 18 hafta sonunda 26 puan toplayarak 10. sırada yer alıyor.

(Sporx)


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız


CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u Ziyaret Etti Fanatik Fenerbahçeli Bir Taraftar, Futbolculara Destek İçin İzmir'den İstanbul'a Koşuyor

Fenerbahçe'ye Kalecilerinden Kötü Haber Son Dakika! Trabzonspor, Transfer Yasağının 31 Ocak 2019'a Kadar Kaldırılamayacağını Açıkladı