Nicklas Bendtner, Juventus'ta oynarken Buffon ve Pirlo'nun sigara içtiğini söyledi - Son Dakika

Nicklas Bendtner, Juventus'ta oynarken Buffon ve Pirlo'nun sigara içtiğini söyledi

17.11.2020 11:43

Arsenal'de yıldızını parlattıntan sonra 1 sezon kiralık olarak Juventus'ta oynayan Nicklas Bendtner, kariyerinde oynadığı kulüplerin tamamında sigara içen oyuncular olduğunu söylerken Juventus günlerinden isim vererek örnek verdi.

Futbolu erken yaşta bırakan Danimarkalı Nicklas Bendtner, katıldığı canlı yayında ilginç itiraflarda bulundu.

Danimarkalı oyuncu Juventus'taki ilk gününü paylaştığı anısında bulunduğu her kulüpte sigara içildiğini sıklıkla gördüğünü söyledi. Bendtner Juventus'taki ilk gününü ise şöyle tarif etti:

"Soyunma odasına girdiğimde kimse yoktu, duşların olduğu yere yöneldiğimde 10-12 kadar kişi gördüm. Kahve içenler, muhabbet edenler, sigara içenler. İnanılmaz bir arkadaşlık ortamı. Manzara harikaydı ve burada iyi zaman geçireceğimi düşündüm"

"YAPTIKLARI ONLARI ETKİLEMEDİ"

Bendtner, Pirlo ve Buffon'un bahsettiği grupta yer alanlar arasında olduğunu söylerken sigara içtikleri için iki ismi de yadırgamadığını söylerken, "Bana 'neden saklayalım ki?' dediler. Kariyerlerine ve ne kadar profesyonel olduklarına bakarsanız yaptıklarının onları etkilemediğini görürsünüz. Sahada yaptıklarıyla kimse onlar hakkında kötü bir şey söyleyemez" şeklinde konuştu.

Bendtner, İngiltere'de de oynayan bir oyuncu olarak Balotelli'nin Manchester City döneminde sigara içmesinin ortaya çıkması üzerine gelen eleştirilere ise, "Futbolcuların sigara içmesi İtalya'da İngiltere'dekinden çok daha normal görülüyor. Oynadığım her kulüpte futbolcular sigara içiyordu." ifadesini kullandı.

Nicklas Bendtner, Juventus'ta oynarken Buffon ve Pirlo'nun sigara içtiğini söyledi

Son Dakika Spor Nicklas Bendtner, Juventus'ta oynarken Buffon ve Pirlo'nun sigara içtiğini söyledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Şiddet iddialarını reddeden Özcan Deniz'e eski eşinden yanıt: Kimsenin kariyeriyle bir derdim olmadı Türk gemisine Gine Körfezi'nde korsan saldırısı! 1 gemici öldürüldü, 15 gemici kaçırıldı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti