Nicolas Anelka'dan Fenerbahçe taraftarına belgesel açıklaması: Görüntüleri Netflix kesti - Son Dakika

Nicolas Anelka'dan Fenerbahçe taraftarına belgesel açıklaması: Görüntüleri Netflix kesti

Belgeseli yapılan Fenerbahçe'nin eski yıldızı Nicolas Anelka, Misunderstood adlı yapımda sarı lacivertlilere sadece 45 saniye yer verdi. Efsane futbolcu, durumun Netflix kaynaklı olduğunu dile getirip taraftarlara bir açıklama yaptı ve "Belgeselin uzun versiyonu için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Nicolas Anelka'nın Netflix'te yayınlanan "Misunderstood" adlı belgeseli yayınlandı.

Ancak yapımda sarı lacivertlilere sadece 45 saniye yer verilmesi, Fenerbahçe taraftarları tarafından eleştiri topladı. Fransız yıldız da bunun üzerine Instagram hesabından Türkçe bir paylaşımda bulundu ve durumun Netflix kaynaklı olduğunu söyledi. Anelka, "Filmdeki Fenerbahçe ile ilgili hazırlanmış olan kısımlar Netflix tarafından kesilmiştir" sözlerini kullandı.

Nicolas Anelka'dan Fenerbahçe taraftarına belgesel açıklaması: Görüntüleri Netflix kesti

"ENDİŞENİZ OLMASIN"

41 yaşındaki Anelka, endişeye gerek olmadığını ve filmin uzun versiyonu için çalışıldığını da dile getirdi ve "Endişeniz olmasın ki şu anda Fenerbahçe hikayesini daha uzun versiyonu ile izleyebileceğiniz uzun bir versiyon için çözüm bulmaya çalışıyoruz" dedi.

SÜPER LİG KAZANDI

Kariyerinde Chelsea, Arsenal ve Real Madrid gibi devlerde de oynayan Anelka, 2005/06 sezonunda çubuklu formayla Süper Lig'i kazandı.

Nicolas Anelka'dan Fenerbahçe taraftarına belgesel açıklaması: Görüntüleri Netflix kesti

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2020 17:03

Son Dakika Spor Nicolas Anelka'dan Fenerbahçe taraftarına belgesel açıklaması: Görüntüleri Netflix kesti - Son Dakika Spor

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çin'de aşı laboratuvarında akılalmaz olay! Yaşanan sızıntı 3 bin kişiye bakteri bulaştırdı Televizyon yıldızı Christine McGuinness, terliğini göstermek isterken frikik vermekten son anda kurtuldu Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Türkiye'nin Kapalı Maraş hamlesi Yunan medyasında: Las Vegas yapacaklar Mezbahada kuzulara uygulanan işkence kamerada! Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Telefonla döner siparişi verirken ''Mayonez ister misiniz?'' sorusuna sinirlendi, iş yerini silahla bastı Son 75 yılın en sıcak eylül ayını yaşayan Antalya'da şehri nem bulutları kapladı