Son Dakika Haberleri: Niğde 15 Yaşındaki Burcu Evinin Önünden Kaçırıldı İddiası

Niğde 15 Yaşındaki Burcu Evinin Önünden Kaçırıldı İddiası

10 ay önce

Niğde'de amcası ile birlikte yaşayan 15 yaşındaki Burcu Başer'in 8 gün önce evinin önünde zorla bir otomobile bindirilerek kaçırıldığı iddia edildi.

Niğde 15 Yaşındaki Burcu Evinin Önünden Kaçırıldı İddiası, System.String[]

Niğde'de amcası ile birlikte yaşayan 15 yaşındaki Burcu Başer'in 8 gün önce evinin önünde zorla bir otomobile bindirilerek kaçırıldığı iddia edildi. Altunhisar İlçesine bağlı Ulukışla Köyünde erkek kardeşi ile birlikte amcasının yanında yaşayan 15 yaşındaki lise 1'ci sınıf öğrencisi Burcu Başer, 8 gün iddiaya göre bir otomobile zorla bindirilerek kaçırıldı. Amcası Osman Başer, yeğeni Burcu Başer'e kendisinin baktığını ve 23 Ocak günü evlerinin önünden otomobil ile kaçırıldığını iddia etti. Jandarmaya haber verdiklerini belirten amca Başer, 'Yeğenim kaçırıldı. Yıllardır ben bakıyorum. Hayatından endişe ediyorum. Yetkililerde biran önce yeğenimi bulmalarını istiyorumö dedi. Yakını Barkın Başer iseö Burcu'nun babası daha önce trafik kazasında hayatını kaybetti. Amcası vasisi oluyor. Yaşının küçük olduğundan hayatından endişe duyuyoruz. Haber alamıyoruz 8 gündür kayıp. Yetkililerde yardım bekliyoruzö dedi. Jandarma olayla ilgili geniş çapta soruşta başlattı.

Niğde 15 Yaşındaki Burcu Evinin Önünden Kaçırıldı İddiası

Haber Yayın Tarihi: 01.02.2019 03:38 Kaynak: DHATalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Genç kızın denize atlayıp intihara kalkıştığı anlar kamerada Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi