Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı - Son Dakika

Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı

11.02.2016 15:15
Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı, System.String[]

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Muay Thai Federasyonunun düzenlediği çeşitli şampiyonalarda Türkiye derecesi elde eden sporcuları makamında kabul etti.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Muay Thai Federasyonunun düzenlediği çeşitli şampiyonalarda Türkiye derecesi elde eden sporcuları makamında kabul etti. Başkan Akdoğan, sporculara Dünya ve Balkan Şampiyonalarında da başarı diledi.

Bir dövüş sporu olan ve halk arasında Tayland Boksu olarak bilinen Muay Thai Federasyonunun Niğde İl Temsilcisi Köksal Arıkan, Dünya Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Arif Adil Güler, kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Ramazan Gül ile Federasyonun düzenlediği çeşitli şampiyonalarda Türkiye derecesi elde eden Nursel Uğurlu, Yaşar Miraç Altıparmak, Murat Akkuzu ve Arif Can Yamaç, madalyalarıyla birlikte Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı makamında ziyaret ettiler.

Muay Thai Federasyonu Niğde İl Temsilcisi Köksal Arıkan, kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Arif Adil Güler'in Mayıs ayında İsviçre'de yapılacak Dünya Şampiyonasında Niğdeyi ve Türkiyeyi temsil edeceğini bildirdi. Köksal, diğer sporcuların da uluslararası müsabakalara ve Balkan Şampiyonasına katılacaklarını açıkladı.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan da sporcuları tebrik ederek, Dünya Şampiyonasında ve Balkan Şampiyonasında başarı diledi. Başkan Akdoğan, "Türkiye şampiyonu olan ve derece elde eden Niğdeli sporcularımızla gurur duyuyoruz. İnşallah Dünya Şampiyonası'nda ve Balkan Şampiyonasında da göğsümüzü kabartarak, Niğde'mizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeler" dedi. - NİĞDE

Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Niğde Belediye Başkanı Şampiyon Gençleri Ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya depremi neden şiddetli hissedildi? Prof. Dr. Naci Görür, sebebini anlattı Kısıtlamayı ihlal eden çocuklar polisleri görünce tehlikeye aldırmadan bir duvarın üstünde saklandı Son Dakika! Antalya Gazipaşa açıklarında 5.2 büyüklüğünde deprem Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz Asgari ücret toplantısında işçiler için ne talep edildi? İşte merak edilen detaylar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu