Niğde'de Ahır Çöktü: 13 Hayvan Telef Oldu - Son Dakika

Niğde'de Ahır Çöktü: 13 Hayvan Telef Oldu

19.02.2012 14:20
Niğde'de Ahır Çöktü: 13 Hayvan Telef Oldu, System.String[]

Niğde'de, kar yağışı nedeniyle çöken ahırda 13 küçükbaş hayvan telef oldu.

Niğde'de, kar yağışı nedeniyle çöken ahırda 13 küçükbaş hayvan telef oldu.

Edinilen bilgiye göre, Çiftlik ilçesine bağlı Kitreli beldesinde Muharrem C.'ye ait ahırın damı, karın neden olduğu ağırlık sonucu çöktü. Ahırdaki 20 küçükbaş hayvandan 13'ü telef oldu. Göçük altında kalan diğer hayvanlar vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.

Kitreli Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, beldelerinde kar yüksekliğinin 1,5 metreye ulaştığını, bir taraftan yol açma çalışmalarını sürdürdüklerini, diğer taraftan ahır çökmesiyle ilgili gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.

- NİĞDE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Niğde'de Ahır Çöktü: 13 Hayvan Telef Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak