Nİğde'de çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı - Son Dakika

Nİğde'de çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı

08.04.2021 18:03
Nİğde'de çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı, System.String[]

Niğde'de çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı.

Niğde'de çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vergi usul kanununa muhalefet, yaralama, aile içi şiddet, uyuşturucu madde ticareti yapmak gibi suçlardan aranan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Ekipler, düzenledikleri operasyonda 12 kişiyi yakaladı.

Bu kişileden 3 ay ila 14 yıl arasında değişen kesinleşmiş hapis cezası bulunan 5 hükümlü, işlemlerin ardından cezaevine teslim edildi. 7 şüpheli ise işlemlerinin ardından salıverildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nİğde'de çeşitli suçlardan aranan 12 kişi yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hadise, Kaan Yıldırım ile ayrıldığı iddiasını sevgilisini Instagram'da takibe alarak yalanladı Hadise, Kaan Yıldırım ile ayrıldığı iddiasını sevgilisini Instagram'da takibe alarak yalanladı Ezgi Mola'nın kimseye anlatmadığı anısı! 'Çenem titredi' dedi, stüdyo buz kesti Ezgi Mola'nın kimseye anlatmadığı anısı! 'Çenem titredi' dedi, stüdyo buz kesti Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Bahçesini sulayan genç çiftçi, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi Bahçesini sulayan genç çiftçi, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı