Niğde'de eğitime kar tatili - Son Dakika

Niğde'de eğitime kar tatili

10.02.2022 22:09
Niğde'de eğitime kar tatili

NİĞDE'de yoğun kar ve olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

NİĞDE'de yoğun kar ve olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışından dolayi il genelindeki resmi ve özel bütün okullarda, kreş ve gündüz bakımevlerinde eğitim ve öğretime yarın için ara verildiği açıkladı. Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan hamile, engelli, kronik hastalığı bilinan ve 6 yaşından küçük çocuğu bulunan personelin de 11 Şubat Cuma günü idari izinli sayılacağı bildirildi.


YORUMLAR
500
Rapor: ABD'de 2,2 Milyon İnsan Akan Suya ve Temel Sıhhi Tesisata Erişimi Olmadan Yaşıyor Rapor: ABD'de 2,2 Milyon İnsan Akan Suya ve Temel Sıhhi Tesisata Erişimi Olmadan Yaşıyor Siirtli 40 Yıllık Marangoz: 'Şimdi İş Sahası Kalmadı, Hazır Bitirdi İşimizi' Siirtli 40 Yıllık Marangoz: 'Şimdi İş Sahası Kalmadı, Hazır Bitirdi İşimizi' Eğriçayır Yaylası'nda kar sularının oluşturduğu mendereslerden mest eden görüntüler Eğriçayır Yaylası'nda kar sularının oluşturduğu mendereslerden mest eden görüntüler
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Niğde'de eğitime kar tatili - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement