Niğde'de Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor - Son Dakika

Niğde'de Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor

17.02.2012 15:40
Niğde'de Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor, System.String[]

Niğde Valisi Alim Barut, kar yağışının hayatı olumsuz etkilemesine rağmen önemli bir aksaklık yaşanmadığını söyledi.

Niğde Valisi Alim Barut, kar yağışının hayatı olumsuz etkilemesine rağmen önemli bir aksaklık yaşanmadığını söyledi.

Barut, yaptığı açıklamada, kar yağışı nedeniyle il genelindeki okullarda eğitime bugün ara verildiğini anımsatarak, köy yollarının ulaşıma açık tutulması için çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Barut, "İl Özel İdaresi ekiplerimiz, köy yollarını ulaşıma açık tutma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yollarda herhangi bir aksama yaşanmaması için yoğun gayret sarf ediliyor. Tipiden dolayı yer yer kapanmalar var. Bu bölgelere en kısa sürede müdahale ediliyor. Kar yağışı etkisini azaltana kadar ekiplerimiz çalışmaya devam edecek" dedi.

- NİĞDE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Niğde'de Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Mourinho, Gareth Bale'ın adını duyunca küplere bindi: Artık yeter Kopenhag Belediye Başkanı Jensen cinsel taciz suçlamaları nedeniyle istifa etti Altının kilogramı 483 bin liraya geriledi Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı Yumurtanın ardından tavuk fiyatları da zamlandı