Niğde'de stresle baş etme semineri - Son Dakika

Niğde'de stresle baş etme semineri

31.10.2019 10:28
Niğde'de stresle baş etme semineri, System.String[]

Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görev yapan gardiyanlara stresle baş etme konulu seminer verildi.

Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görev yapan gardiyanlara stresle baş etme konulu seminer verildi.

Niğde Ticaret Odası'nda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Açık ve Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görevli psikolog Leman Akkurt, stres ve stresle baş etme teknikleri, iletişim hataları ve beden dili konularında bilgi verdi.

Akkurt, "Stres ve stresle baş etme teknikleri", "iletişim hataları", "beden dili konularında farkındalık kazanılması", "mesleki doyumun artırılması" ve "yaşam kalitelerinin artırılması" konularında sunum yaptı.

Seminere, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Dadal, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Seymen, Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Osman Yağcı, Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ramazan Fidanoğlu, Denetimli Serbestlik Müdürü Ömer Taşcı ve adliye personeli katıldı.

Niğde'de stresle baş etme semineri
Niğde'de stresle baş etme semineri

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Niğde'de stresle baş etme semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Diyarbakır'da 'dur' ihtarına uymayan sürücü, polise çarpıp ağır yaraladı Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Avrupa Parlamentosu, AB'nin Türkiye'ye yaptırım uygulamasını istedi