Niğde'de stresle baş etme semineri - Son Dakika

Niğde'de stresle baş etme semineri

31.10.2019 10:28
Niğde'de stresle baş etme semineri, System.String[]

Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görev yapan gardiyanlara stresle baş etme konulu seminer verildi.

Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görev yapan gardiyanlara stresle baş etme konulu seminer verildi.

Niğde Ticaret Odası'nda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katılan Açık ve Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görevli psikolog Leman Akkurt, stres ve stresle baş etme teknikleri, iletişim hataları ve beden dili konularında bilgi verdi.

Akkurt, "Stres ve stresle baş etme teknikleri", "iletişim hataları", "beden dili konularında farkındalık kazanılması", "mesleki doyumun artırılması" ve "yaşam kalitelerinin artırılması" konularında sunum yaptı.

Seminere, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Dadal, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Seymen, Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Osman Yağcı, Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ramazan Fidanoğlu, Denetimli Serbestlik Müdürü Ömer Taşcı ve adliye personeli katıldı.

Niğde'de stresle baş etme semineri
Niğde'de stresle baş etme semineri

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Niğde'de stresle baş etme semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Günlük kiralık evde tecavüzden kaçan Gülay, 10. kattan ölüme atlamıştı! Katili müebbet yedi Metruk binadaki yangını söndüren ekipler, bir erkeğe ait cansız beden buldu Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz