Niğde'de yılın Ahisine ödül verildi - Son Dakika

Niğde'de yılın Ahisine ödül verildi

Niğde'de Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında yılın Ahisine törenle kaftan giydirildi.

Niğde'de yılın Ahisine ödül verildi, System.String[]

Niğde'de Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında yılın Ahisine törenle kaftan giydirildi.

Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda gerçekleştirilen törende, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Törende, yılın Ahisi, kalfası ve çırağı ile uzun yıllar mesleklerini özveriyle sürdürenlere plaket ve Ahilik beratı verildi.

Yılın Ahisi seçilen Hayrettin Öztürk'e Ahilik kaftanını Vali Yılmaz Şimşek giydirdi.

Programa, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, AK Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Garip Gümüş, Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, esnaf odalarının başkan ve temsilcileri katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:13 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Niğde'de yılın Ahisine ödül verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu, "CHP, HDP ile ittifak düşünüyor mu?" sorusuna yanıt verdi: İttifak arayışı diye bir şey yok Kayserispor, eski Beşiktaşlı Manuel Fernandes ile anlaştı Komşusunun eşinden çocuk yapan Cengiz Koraltan'a sokak ortasında meydan dayağı Gelecek Partisi'nin İzmir'deki 6 ilçe başkanı görevi bıraktı Erzurum'a altın rezervi müjdesi: Ekonomiye yıllık 400 milyon dolar kazandıracak Koronavirüs sektörü vurunca Türkiye lüks gemi mezarlığına döndü Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi İran da Ermenistan'a sırt döndü: Silah ve mühimmat geçişine izin vermeyeceğiz