Niğde Heyetinin Çin'e Yatırım Gezisi Başladı - Son Dakika

Niğde Heyetinin Çin'e Yatırım Gezisi Başladı

07.09.2012 11:30
Niğde Heyetinin Çin'e Yatırım Gezisi Başladı, System.String[]

Bor'da kurulması planlanan Endüstriyel Park'la ilgili Türk - Çin İşadamları Derneği'nin davetlisi olarak bir yatırım gezisi gerçekleştiren Niğde heyetinin Çin temasları başladı

Bor ilçesinde kurulması planlanan Endüstriyel Park'a ilişkin görüşmeler yapmak ve sanayicilerle yapılacak toplantılara katılmak için Türk-Çin İşadamları Derneği'nin davetlisi olarak bir yatırım gezisi gerçekleştiren Niğde heyetinin Çin temasları Hong Kong'da başladı.

İlk günü Hong Kong şehrindeki toplantı ve görüşmelerle geçiren Niğde heyeti, ayrıca Xiamen, Shangay ile Çin'in başkenti Beijing (Pekin)'de bir dizi temaslarda bulunacak. 13 Eylül'e kadar Çin'de olacak Niğde heyeti, Vali Alim Barut, AK Parti Niğde milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Bor Karma OSB Bölge Müdürü Yavuz Kavaklıoğlu'ndan oluşuyor.

Geçtiğimiz hafta Bor ilçesinde gerçekleştirilen toplantıda, Bor'da kurulması planlanan Endüstriyel Park konusunda ilgilileri bilgilendirmek ve projeyi görüşmek amacıyla davet edilen Niğde heyeti, Çin'de gerçekleştirilecek görüşmelerle yatırımları ele alacak.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Ekonomi Niğde Heyetinin Çin'e Yatırım Gezisi Başladı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Borussia Dortmund, derbide Schalke 04'ü 3-0 mağlup etti Maltepe sahilinde bir gemide yangın çıktı Son Dakika: Galatasaray, deplasmanda Erzurumspor'u 2-1 mağlup etti Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama