Niğde İl Özel İdaresi Niğde'nin Her Yerine Futbol Sahası Yapıyor - Son Dakika

Niğde İl Özel İdaresi Niğde'nin Her Yerine Futbol Sahası Yapıyor

5 yıl önce

Niğde İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin, İl Özel İdaresi tarafından yapılan 16 tane sentetik futbol sahalarının hizmete girdiğini söyledi.

Niğde İl Özel İdaresi Niğde'nin Her Yerine Futbol Sahası Yapıyor, System.String[]

Niğde İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin, İl Özel İdaresi tarafından yapılan 16 tane sentetik futbol sahalarının hizmete girdiğini söyledi.


Başkan Peşin ayrıca, Niğde Merkez, İlçeler ve belirli köylere yapılacak sentetik futbol sahasının da planının yapıldığı yer tahsislerinin gerçekleştiğini belirterek "sentetik futbol sahaları en kısa zamanda yapılarak hizmete açılacak" dedi.


Başkan Peşin, "Geçtiğimiz ay ihale ettiğimiz ve yapımları tamamlanan 16 adet sentetik futbol sahasını hizmete açtık. Önümüzdeki süreçte yaptığımız planlama çerçevesinde 20 tane daha sentetik futbol sahası yapacağız. Belirlenen 20 futbol sahası için ihaleler yapıldı, yer teslimleri sağlandı yakın bir zamanda inşaatına başlanacak ve en kısa zamanda halkımızın hizmetine sokacağız" diye konuştu


Sentetik Futbol sahası yapılacak yerler şu şekilde Merkez İlçe; Alay Kasabası, Gösterli Köyü, Kayırlı Köyü, Kiledere Kasabası, Yeşilgölcük Kasabası, Değirmenli Kasabası, Orhanlı Kasabası, Dündarlı Kasabası, İl Jandarma.


Altunhisar İlçesi; Keçikalesi Kasabası, Karakapı Kasabası.


Bor İlçesi; Çukurkuyu Kasabası, Bahçeli Kasabası, Karanlıkdere Köyü,


Çamardı İlçesi; Yelatan Köyü, Çukurbağ Köyü,


Çiftlik İlçesi; Bozköy Kasabası, Divarlı Kasabası,


Ulukışla İlçesi; Hüsniye Köyü, Yeniyıldız Köyü - NİĞDE

Haber Yayın Tarihi: 26.06.2015 02:09 Kaynak: İHASon Dakika

Canlı yayında elbisesi düşen oyuncu Celia Freijeiro'nun göğüsleri göründü
Suriye Lirası değer kaybetti! Esed, döviz kullanımına hapis cezası getirdi Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı

Son Dakika Haberleri