Son Dakika Haberleri: Nigel Kennedy

Nigel Kennedy

3 yıl önce

Klasik müzik dünyasının asi çocuğu Nigel Kennedy, Jimi Hendrix repertuarıyla 4 Kasım'da Volkswagen Arena Sahnesi'nde.

Nigel Kennedy, System.String[]
Klasik müzik dünyasının asi çocuğu Nigel Kennedy, Jimi Hendrix repertuarıyla 4 Kasım'da Volkswagen Arena Sahnesi'nde.

Albümleri milyonlar satan dünyaca ünlü keman virtüözü Nigel Kennedy, rock müziğin efsane ismi Jimi Hendrix klasikleriyle 04 Kasım Cuma akşamı İstanbullular'a unutulmaz bir gece yaşatacak.

1989 yılında yayınladığı "Vivaldi The Four Seasons" albümüyle iki milyonu aşkın bir satış rakamı yakalayarak Guiness Rekorlar Kitabı'na giren Nigel Kennedy, yine sürprizlerle dolu bir gece için İstanbul'a geliyor. Piu Entertainment prodüksiyonu ile 04 Kasım Cuma Volkswagen Arena sahnesinde müzik severler ile buluşacak olan Kennedy, klasik müziğin tüm tabularına başkaldırmaya devam edecek. 

Rock tarihinin efsane ismi Jimi Hendrix'in Purple Haze, Fire Drifting, Hey Joe, The Wind Cries Mary, Crosstown Traffic, Little Wing, Foxy Lady gibi unutulmaz klasikleri kendi tarzıyla yorumlayacak olan Nigel Kennedy'nin, elektronik müziğin zirvesinden akustiğin diplerine uzanacağı bu eşsiz performans için yerinizi şimdiden ayırtın..
Kaynak: Etkinlik.io

Haber Yayın Tarihi : 04.11.2016 08:04 YSK, AK Parti'nin İtirazını Reddetti, "KHK'lılar Oy Kullanabilir" Dedi 27 Yıl Komada Kalan Kadın Uyandı! İşte Söylediği İlk Söz Rol Gereği Cinsel Saldırıya Uğrayan Oyuncu Kübra Kılınçkaya'dan Açıklama: Rüyalarıma Girdi