Nihal Menzil, Kadın Dizisine Katıldı! Nihal Menzil Kimdir? - Son Dakika

Nihal Menzil, Kadın Dizisine Katıldı! Nihal Menzil Kimdir?

22.05.2019 10:07
Nihal Menzil, Kadın Dizisine Katıldı! Nihal Menzil Kimdir?, System.String[]

Asmalı Konak dizisiyle tanınan oyuncu Nihal Menzil, Kadın dizisinin kadrosuna katıldı. Peki, Nihal Menzil kimdir?

Kadın dizisinde Ceyda'nın oğlu Arda'nın bakıcısı olarak ekranlara gelecek olan Nihal Menzil, Asmalı Konak dizisinde boy göstermişti. Nihal Menzil hayatı ve daha fazlası haberimizde…

28 Mayıs'ta sezon finali yapacak olan diziye Nihal Menzil transfer oldu. Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman ve Caner Cindoruk'un yer aldığı dizide Menzil, 'Ulviye' rolüne hayat verecek. Ulviye karakteri, Ceyda'nın çocuğunun bakıcısı olarak izleyici karşısına çıkacak.

NİHAL MENZİL KİMDİR?

Oyuncu Menzil, 13 Aralık 1962 tarihinde Konya'da dünyaya geldi. Babasının subay olması nedeniyle Türkiye'nin birçok yerinde eğitim gördü. Konya Devrim ve Malatya Gazi İlkokulun'un ardından, ortaokulu Abidinpaşa Cumhuriyet ve İstanbul Bahçelievler Ortaokulunda, liseyi Bahçelievler Lisesi'nde okudu.

EŞİNİ TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİ

Haydarpaşa Sağlık Koleji'nde eğitim gördüğü sırada iken evlendirildi. Bu evlilikten bir kızı olan oyuncu henüz 18 aylık evli olduğu sırada eşini trafik kazasında kaybetti. Ardından çalışmaya başladı ve tezgahtarlık, anketörlük, kitap pazarlama, radyo programcılığı, haber spikerliği ve vokalistlik gibi bir çok alanda çalıştı.

ÇILGIN BEDİŞ DİZİSİNDE OYNADI

Şans eseri oyunculuğa başlayan Nihal Menzil;''Gözlerinde Son Gece, Çılgın Bediş, Dostlar Pasajı, Dikkat Bebek Var, Evdeki Yabancı, Üvey Baba, Bizim Aile, Vay Anam Vay, Belalım Benim, Ah Be İstanbul, Büyük Buluşma, Gece Yürüyüşü, Haziran Gecesi, Çemberimde Gül Oya, Doktorlar, Güz Yangını, Ezo Gelin, Doktorlar, Aşk Emek İster, Küçük Kıyamet, Kayıp Aranıyor, Eynihal ve O Hayat Benim'' gibi bir çok projede yer aldı. Son olarak 'Ver Elini Aşk' dizisiyle ekranlara geldi.

Nihal Menzil, Kadın Dizisine Katıldı! Nihal Menzil Kimdir?

Son Dakika Güncel Nihal Menzil, Kadın Dizisine Katıldı! Nihal Menzil Kimdir? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Afrikalı adam, Louvre Müzesi'ndeki ahşap heykeli eline alıp haykırdı: Sömürgeciler tarafından bizden çalınanları almaya geldim Bahar Candan, "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Nefes kesen operasyon! Sınır dışı edilen suç örgütü lideri lüks otelde yakayı ele verdi Kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan'ın eski sevgilisinden dehşete düşüren ifade: Ailesine 'parayla ilgili gerekeni yapın' dedim yanlış anlamışlar TMSF altın sondaj çalışmaları kapsamında müjde vermeye hazırlanıyor Macron, İslam'a yönelik tepki çeken açıklamaları sonrası utanmadan bir de Arapça tweet attı