Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video - Son Dakika

Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video

23.05.2011 10:54
Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video

Survivor'a dün gece Nihat Doğan'ın Derya'ya yönelik sözleri damga vurdu.

Show TV'nin ilgiyle izlenen yarışması 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'in fenomen ismi Nihat Doğan, dün akşam yayınlanan bölüme, bu kez Derya'ya yönelik sözleriyle damga vurdu.

Dokunulmazlık oyununu kazanan Nihat, Ada Konseyi'nde Tefik'i koruma altına aldı. Ada Konseyi oylamasına geçildiğinde, Nihat Derya'ya nasihatlarda bulundu.

"Bak yüzücü kardeş" diye sözlerine başlayan Nihat, "Havuzda iyi yüzdüğünü söylediler. Lakin bize göre mesele, havuzun o temiz sularında yüzmek değil. Esas mesele hayat okyanusunda köpek balıklarıyla yüzmektir. Biz de bu meşakatli hayat yolunda, köpek balıklarıyla iyi de yüzdüğümü arkadaşlarım söylerler. Lakin benden koktuğunu söylemişsin. Unutma ki, bu tarih korkları değil, tarih inandıkları için bedel ödemeyi göze alanları yazar. Tıpkı İskoçya'da İngilizlere karşı özgürlük mücadelesi veren William Wallace gibi. Çünkü bize göre mesele yaşamaktan sonra ölmek demek değil. Mesele ödükten sonra yaşamaktır oldu mu, yolun açık olsun" şeklinde konuştu.

Oylama sonucu Özge, Ebru ve Derya'nın adı yazılırken, en çok Özge'nin ismi çıktı. Özge'de oylamaya Ebru ile gitmeye karar verdi. Oylama sonucuna göre, 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de bugün adaya veda eden isim belli olacak.

YORUMLAR
500
Eğlence için boynuzları ateşe verilen boğa, matadoru yerden yere vurdu! Eğlence için boynuzları ateşe verilen boğa, matadoru yerden yere vurdu! Kılıçdaroğlu: 'Birileri Çocuğuna İş Bulamazken Birilerinin Dört, Beş Yerden Maaş Aldığını Biliyorum, Beraber Çözeceğiz' Kılıçdaroğlu: 'Birileri Çocuğuna İş Bulamazken Birilerinin Dört, Beş Yerden Maaş Aldığını Biliyorum, Beraber Çözeceğiz' Halk Günü kaldığı yerden devam ediyor Halk Günü kaldığı yerden devam ediyor
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement