Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video - Son Dakika

Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video

23.05.2011 10:54
Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video, System.String[]

Survivor'a dün gece Nihat Doğan'ın Derya'ya yönelik sözleri damga vurdu.

Show TV'nin ilgiyle izlenen yarışması 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'in fenomen ismi Nihat Doğan, dün akşam yayınlanan bölüme, bu kez Derya'ya yönelik sözleriyle damga vurdu.

Dokunulmazlık oyununu kazanan Nihat, Ada Konseyi'nde Tefik'i koruma altına aldı. Ada Konseyi oylamasına geçildiğinde, Nihat Derya'ya nasihatlarda bulundu.

"Bak yüzücü kardeş" diye sözlerine başlayan Nihat, "Havuzda iyi yüzdüğünü söylediler. Lakin bize göre mesele, havuzun o temiz sularında yüzmek değil. Esas mesele hayat okyanusunda köpek balıklarıyla yüzmektir. Biz de bu meşakatli hayat yolunda, köpek balıklarıyla iyi de yüzdüğümü arkadaşlarım söylerler. Lakin benden koktuğunu söylemişsin. Unutma ki, bu tarih korkları değil, tarih inandıkları için bedel ödemeyi göze alanları yazar. Tıpkı İskoçya'da İngilizlere karşı özgürlük mücadelesi veren William Wallace gibi. Çünkü bize göre mesele yaşamaktan sonra ölmek demek değil. Mesele ödükten sonra yaşamaktır oldu mu, yolun açık olsun" şeklinde konuştu.

Oylama sonucu Özge, Ebru ve Derya'nın adı yazılırken, en çok Özge'nin ismi çıktı. Özge'de oylamaya Ebru ile gitmeye karar verdi. Oylama sonucuna göre, 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de bugün adaya veda eden isim belli olacak.

Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video

Son Dakika Güncel Nihat, Derya'yı Yerden Yere Vurdu /Video - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'nın ölümüyle ilgili kan donduran itiraf! Acı gerçek ortaya çıktı Sigara içerken uyuya kalan yaşlı adam, canından oldu Bu yıl Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nda engelli bir asgari ücretli de yer alacak "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Daimler, korona nedeniyle çalışanlarına toplamda 160 milyon euro ikramiye verecek Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu Ahmet Çakar, canlı yayında Rıdvan Dilmen'i bombaladı: Kimsin lan sen? Annesini, "Seni hangi silahla öldüreyim?" diyerek tehdit eden üvey babasını pompalıyla vurdu