Nihat Özdemir: Birinci hedefimiz gruptan çıkmak - Son Dakika

Nihat Özdemir: Birinci hedefimiz gruptan çıkmak

04.12.2019 17:27
Nihat Özdemir: Birinci hedefimiz gruptan çıkmak, System.String[]

TFF'nin Riva Tesisleri'nden TRT Spor'da canlı yayınla ekranlara gelen Gündem Futbol programında konuşan Özdemir, "EURO 2020'de ana hedefimiz gruptan çıkmak.

TFF'nin Riva Tesisleri'nden TRT Spor'da canlı yayınla ekranlara gelen Gündem Futbol programında konuşan Özdemir, "EURO 2020'de ana hedefimiz gruptan çıkmak." dedi.

Nihat Özdemir'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Bakü bize ev sahipliği yapacak, orada seyirci avantajımız olacak."

"EURO 2020'yi düzenlememiz gerekirken bu hakkı bizim elimizden aldılar. İnşallah EURO 2020'den iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum."

"Şenol Güneş dün beni ziyarete gelmişti "12 Haziran'a 192 gün kaldı." dedi. Güneş, 12 Haziran'a kadar her günü planlamış durumda. 191 gün sonra Roma'da çıkacağımız İtalya maçına şimdiden konsantrasyonu sağlamış durumdalar. UEFA, açılış maçının İtalya - Türkiye olmasından son derece memnun. EURO 2020'de adım adım ilerlemek istiyoruz. Futbol şansı bizimle olsun. Birinci hedefimiz 16 takım arasına girebilmek sonra da gidebileceğimiz yere kadar gidebilmek."

Özdemir, prim sorusuna "Hiçbir oyuncumuz bir an bile prim konusu açmadı." dedi.

Tüm taraftarların yürekten desteklerini beklediklerini söyleyen Nihat Özdemir, "Taraftarlar şimdiden biletlerini alsınlar, seyahat organizayonlarını yapsınlar, tüm taraftarların desteğini bekliyoruz. Biletler satışa çıkmış durumda. Herkesin yüreğiyle desteğini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir: Birinci hedefimiz gruptan çıkmak

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Nihat Özdemir: Birinci hedefimiz gruptan çıkmak - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti