Son Dakika Haberleri: Nihat Sırdar'la 90'lar Coşturmayı Sürdürüyor

Nihat Sırdar'la 90'lar Coşturmayı Sürdürüyor

5 gün önce

Nihat Sırdar'la 90'lar, 27 Nisan'da UNIQ İstanbul'un alternatif sahnesi Glass Room'da yeniden renkli ve nostaljik bir gece yaşatacak.

Nihat Sırdar'la 90'lar Coşturmayı Sürdürüyor, System.String[]

Ünlü radyocu Nihat Sırdar'ın yoğun talep gören ve biletleri günler öncesinden tükenen 'Nihat Sırdar'la 90'lar' Glass Room'da yeniden müzikseverlerle buluşuyor. Dönemine damga vurmuş Türkçe pop şarkılarla konuklarına nostaljik bir yolculuk yaşatan ünlü radyocu, misafirlerine eğlence ve keyif dolu bir akşam vadediyor.

Kafa Radyo kurucularından Nihat Sırdar tarafından hazırlanan bu çok özel gecede yok yok. Tarkan'dan Sertab Erener'e, Levent Yüksel'den Aşkın Nur Yengi'ye, Sezen Aksu'dan Mustafa Sandal'a 90'lara damga vurmuş isimlerin hafızalara kazınmış tüm şarkıları bu çok özel etkinlikte müzikseverlerle buluşuyor.

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:31 Kaynak: BültenlerYSK, İstanbul İtirazlarını Yarın Görüşmeye Devam Edecek Alacak Verecek Yüzünden Husumetli Olduğu Adama, Eşinin Yanında Kurşun Yağdırdı İstanbul Valisi Yerlikaya Kağıthane'de Çöken Bina Hakkında Açıklama Yaptı! Hastane Dönüşü Korkunç Kaza! 2 Ölü, 3 Yaralı