Niksar'da 500 Kişiye Aşure İkram Edildi - Son Dakika

Niksar'da 500 Kişiye Aşure İkram Edildi

26.11.2012 14:45
Niksar'da 500 Kişiye Aşure İkram Edildi, System.String[]

Niksar ilçesinde, 500 kişiye aşure ikram edildi.

Niksar ilçesinde, 500 kişiye aşure ikram edildi.

Niksar Hacı Bektaş Veli Eğitim ve Kültür Vakfı ile Akgüneyliler Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği programda, Alevi dedesi Fazlı Doğan, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaparak, dua etti.

Dernek binasındaki programa, Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, CHP Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar, Niksar Hacı Bektaş Veli Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sıtkı İkizoğulları ve vatandaşlar katıldı.

Muhabir: Recep Bilek/ Ekber Türkoğlu

Yayıncı: Cemal Coşkun - TOKAT

Niksar'da 500 Kişiye Aşure İkram Edildi

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Niksar'da 500 Kişiye Aşure İkram Edildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Zengilan şehri bizimdir Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Cepheyi Ermenistan'a dar eden Azerbaycan ordusunun kilit noktası olan üç general dikkat çekti Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu