Niksar'da Sevgi Sosyal Markete Nisip'den Destek - Son Dakika

Niksar'da Sevgi Sosyal Markete Nisip'den Destek

08.09.2012 11:25
Niksar'da Sevgi Sosyal Markete Nisip'den Destek, System.String[]

Niksar ilçesinde, bir sosyal paylaşım sitesinde kurulan Niksarlılar Sosyal İletişim Platformu (NİSİP) aracılığıyla, ihtiyaç sahibi çocuklu ailelere destek geldi.

Niksar ilçesinde, bir sosyal paylaşım sitesinde kurulan Niksarlılar Sosyal İletişim Platformu (NİSİP) aracılığıyla, ihtiyaç sahibi çocuklu ailelere destek geldi.

Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, yapılan yazılı açıklamada, NİSİP heyetinin Ramazan Bayramında ziyaret ettikleri Niksar Belediyesi Sosyal Giyim Market'te eksiklikleri tespit ettiği hatırlattı. Yapılan çalışmayla Butikbebe isimli şirketin Niksarlı çocuklara yardım eli uzattığını belirten Yadigar, 540 bebek ve çocuk giyim malzemelerinin 5 koliyle belediyeye ücretsiz olarak gönderdiğini kaydetti.

Yadigar, NİSİP'in çalışmasının duyduğu memnuniyeti belirterek, Sevgi Sosyal Market'e olan katkıları için platform yönetimine teşekkür etti.

Gönderilen yardımlar, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere raflara yerleştirildi.

Muhabir: Recep Bilek/ Tuba Karahan

Yayıncı: Cemal Coşkun - TOKAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Niksar'da Sevgi Sosyal Markete Nisip'den Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici