Son Dakika Haberleri: Nil Karaibrahimgil ve Kalben, Bir Kadının Darp Edildiği Mekandaki Konserlerini İptal Etti

Nil Karaibrahimgil ve Kalben, Bir Kadının Darp Edildiği Mekandaki Konserlerini İptal Etti

1 ay önce

İstanbul Beşiktaş'taki popüler bir bara giden kadın müşteri, barın özel güvenliği tarafından darp edilmişti. Darp görüntülerinin çıkmasının ardından Kalben ve Nil Karaibrahimgil söz konusu bardaki konserlerini iptal etti.

İstanbul Beşiktaş'taki en ünlü mekanlardan biri olan Dorock XL isimli mekanda bir kadın müşteri, barın özel güvenliği tarafından darp edildiğini söyleyerek vücudundaki morlukların fotoğraflarını paylaşmıştı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ KADINI DARP ETTİ

Mekan sahibi ise darp iddiasının karşılıklı olduğunu belirtip, olaya karışan çalışanlarından birinin işten çıkarıldığını açıkladı. Ancak ortaya çıkan görüntüler karşılıklı darp iddiasını çürütmüştü. Bu görüntülerin kısa sürede yayılmasından sonra Kalben ve Nil Karaibrahimgil, mekanda konserlerini iptal etti.

KONSERLERİNİ İPTAL ETTİLER

Kalben, yaptığı paylaşımda "29 Mart Dorock XL konserimiz gerçekleşmeyecektir. Emeği geçen, bilet alan herkese teşekkür ederiz. İadeler yapılacaktır. Yine bir yerlerde müzikle buluşacağız. Öperim." ifadelerinde bulundu. Karaibrahimgil ise yaptığı paylaşımda konseri iptal ettiğini açıkladı.

"SALDIRIYLA ALAKALI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU"

Öte yandan mekan resmi Twitter hesabından da paylaşılan anlaşma şu şekilde: "20 ŞUbar 2019 tarihinde Dorock XL Beşiktaş isimli işletmede, müvekillerimiz Esra Cavak, Bersun Buldu ve Deniz Sarıözkan'a karşı yapılan çirkin saldırı ile ilgili olarak saldırıyı gerçekleştirenler hakkında savcılık nezdinde suç duyurusunda bulunulmuş olup, ilgililerin kanun kapsamında cezalandırılmasına ilişkin gerekli takibimiz devam etmektedir."

Haber Yayın Tarihi : 22.03.2019 03:41 

YORUMLAR


Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı