Son Dakika Haberleri: Nilgün Belgün: "Metin Akpınar'a Aşıktım"

Nilgün Belgün: "Metin Akpınar'a Aşıktım"

13 ay önce

Başarılı suncu Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu başarılı oyuncu Nilgün Belgün oldu.

Nilgün Belgün:

Sanat yaşamındaki 41. yılını 23 Ekim'de Zorlu PSM'de " Nilgün Belgün'le Aşk ve Komedi' isimli oyunun 500. gösterisiyle sanatseverlerle birlikte kutlamaya hazırlanan Nilgün Belgün, 'Hadi Be' canlı yayınınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

TEK KADIN OYUNCUYUM

Erkek komedyenlerden sonra tek kişilik komedi yapan tek kadın olduğunu söyleyen Nilgün Belgün" Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Ata Demirer'den sonra tek kişilik komedi yapan tek kadınım. "Nilgün Belgün'le Aşk ve Komedi' oyunumla 4 yıldır kapalı gişe oynuyorum. Sahnede ki 41. yılımı 23 Ekim'de 500. oyunumla kutlayacağım. Hüzünlü, komik ve müthiş. Hayat hikayemi anlatıyorum" dedi.

METİN AKPINAR'A AŞIKTIM

Geçmişte Metin Akpınar'a karşı platonik olarak aşık olduğunu ve bugünkü hali olsaydı yine farketmeyeceğini söyleyen Nilgün Belgün "Her zaman söylüyorum Metin Akpınar'ın 41 yıl önce oyunculuğuna ve kimliğine aşıktım. O zamanlar böyle kilolu değildi ama olsaydı da benim için fark etmezdi. Benim için çok başarılıydı" dedi.

DİZİLERDE OYNAMAK İSTEMİYORUM

Dizilerde artık oynamak istemediğini ve çok yorulduğunu söyleyen Nilgün Belgün"Dizilerde oynamaktan artık çok yoruldum. Mesela 'Vatanım Sensin' dizisinde oynamam için hayranlarımdan sürekli mesajlar alıyorum. Tam benlikmiş öyle diyorlar. Ama dizilerde oynamakta beni çok yordu. Gösterim başarılı olunca tüm dizi tekliflerini elimin tersiyle ittim' dedi.

KISKANAN DEĞİL, KISKANILAN KADIN OLDUM

Kıskanç birisi olmadığını ve konumundan dolayı kıskanılan kadın olduğunu söyleyen Nilgün Belgün"Ben asla kıskanç değilim ve kıskanç kadında olmadım. Ama olduğum konumdan neşemden dolayı hayatta ve projelerimde hep kıskanılan kadın oldum" dedi.

KİMSEYİ KİMSEDEN AYIRMADIM

İlişki konusunda kadınların kendisini kıskanmadığını ve kimseyi eşinden, nişanlısından ayırmadığını söyleyen Nilgün Belgün"İlişki konusunda kadınlar beni kıskanmıyor. Yolda beni gören kadınlar eşini arıyor seninki yanımda diye. Bu kesinlikle güven meselesi. Hiç kimsenin eşini nişanlısını sevgilisini ayırmadım' dedi.

AYAKKABILARA ZAAFIM VAR

Ayakkabılara karşı zaafı olduğunu ve ayakkabılarını başkalarına veremediğini söyleyen Nilgün Belgün"En çok zaafım ayakkabıdır. Peynir almaya gidip ayakkabı alıyorum. Evde çok ayakkabım var ve kızlarıma veriyorum. Başkalarına veremiyorum çünkü görmem lazım o verdiğim ayakkabıları" dedi.
Ağaca Bağladıkları Köpeğe Tecavüz Ettiler, Ölünce Bırakıp Kaçtılar Sakalları Yüzünden Sokağa Dahi Çıkamayan Genç Kadın, Son Haliyle Şaşırttı

İsrail Sınırları İçinde Bulunan Bu Köyde, Evlenmek İçin Türk Damat Arıyorlar