Nilüfer Kent Orkestrası'ndan "Merhaba" - Son Dakika

Nilüfer Kent Orkestrası'ndan "Merhaba"

22.05.2017 17:20
Nilüfer Kent Orkestrası'ndan

Nilüfer Belediyesi bünyesinde kurulan Nilüfer Kent Orkestrası ilk konserini verdi.

Nilüfer Belediyesi bünyesinde kurulan Nilüfer Kent Orkestrası ilk konserini verdi.

2017 yılı Şubat ayında kurulan Nilüfer Kent Orkestrası, 3 ay süren çalışmaların sonunda ilk konseriyle sanat severlerin karşısına çıktı. Levent Sezgin ve Sinan Turhan koordinatörlüğünde, profesyonel olarak enstrüman çalan ve şarkı söyleyen müzik eğitimcileri ve müzik öğrencilerinden oluşan orkestranın şefliğini Dr. Çağrı Şen yapıyor.

Nilüfer Belediyesi Eğitim Bürosu ve Nilüfer Bandosu üyelerinin yer aldığı 25 kişilik orkestra, BAOB Oditoryum'da verdiği konsere "Merhaba" isimli şarkı ile başladı. Nilüfer Kent Orkestrası, bünyesindeki çalgı çeşitliliği ile çeşitli müzik türlerinden örnekleri kendisine özgün düzenlemeler ile yorumlayarak geniş bir yelpazede izleyiciye sundu.

Orkestra, büyük ilgi gören konserde türküden tangoya, cazdan popa birçok müzik türünden parçalar seslendirdi. - BURSA

Nilüfer Kent Orkestrası'ndan Merhaba
Nilüfer Kent Orkestrası'ndan Merhaba

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nilüfer Kent Orkestrası'ndan 'Merhaba' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'nın oğlu olduğunu iddia eden Santiago Lara: Otopsi yapılmasını istiyorum Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun İran, öldürülen Muhsin Fahrizade için intikam yemini etti Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı Ordu'da hastanelerin poliklinik, otopark ve yemekhaneleri yoğun bakıma dönüştürülüyor Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş