Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı! - Son Dakika

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!

05.05.2021 12:18
Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!, System.String[]

İKİSİ DE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTISevgilisinin evlilik teklifini kabul ettiği anları sosyal medya hesabından paylaşan Tallulah Willis, iri taşlı nişan yüzüğü için de ayrı bir video çekti.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!
İKİSİ DE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTI

Sevgilisinin evlilik teklifini kabul ettiği anları sosyal medya hesabından paylaşan Tallulah Willis, iri taşlı nişan yüzüğü için de ayrı bir video çekti. O videoyu da Instagram sayfasında yer verdi.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!

ELLERİN TAŞIN AĞIRLIĞINDAN MI TİTRİYOR?

27 yaşındaki Willis, nişan yüzüğü için çektiği videoyu, ellerinin hala titrediğini belirten bir mesaj eşliğinde takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşıma da çok sayıda yorum geldi. Takipçilerinden biri, Tallulah Willis'in ellerinin o elmas taşın ağırlığı altında titrediğini belirten bir yorum yazdı.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!
ROMANTİK ANLAR

Birçok takipçi de çiftin birbirlerini bulmuş olmalarının kendileri için en büyük hediye olduğunu belirtip Willis ile Dillon Buss'ı kutladı. Willis'in birçok takipçisi de parmağındaki nişan yüzüğünün pırıltısına kapılıp videoyu birkaç kez izlediğini ifade etti. Bir takipçisi de Tallulah Willis'in parmağındakinin şimdiye kadar gördüğü en güzel nişan yüzüğü olduğunu belirten bir mesaj yazdı.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!
DİZ ÇÖKÜP EVLENME TEKLİF ETTİ

Bruce Willis ile Demi Moore'un en küçük kızı olan Tallulah, sevgilisi Dillon Buss'ın kendisine evlenme teklif ettiği anları belgeleyen fotoğrafları da Instagram sayfasında paylaştı. Buss, sevgilisi Tallulah Willis'e birlikte yaşadıkları evin bahçesinde, önünde diz çöküp iri taşlı yüzüğü vererek evlenme teklif etti. Heyecana kapılan Willis, önce sevgilisinin yüzünü okşadı sonra da boynuna sarılarak onu öpücüklere boğdu. Çiftin takipçileri de bu evlilik teklifinden büyük heyecan duyduklarını ifade eden mesajlar yazdı.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!
'SONUNDA SANA NİŞANLIM DİYEBİLECEĞİM'

Tallulah Willis ile film yapımcısı olan Dillon Buss, yaklaşık bir yıldır birlikte. Buss da sevgilisinin, evlenme teklifini kabul etmesinin sevincini kendi Instagram sayfasından paylaştı. Buss, Tallulah Willis ile ilgili olarak "Nihayet seni 'nişanlım' diye çağırabilirim. Seni sonsuza kadar seviyorum Buuski Lu, sen benim en iyi arkadaşımsın" diye yazdı.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!
İKİ KARDEŞİ DAHA VAR

Tallulah Willis, 1987 ile 2000 arasında evli kalan Bruce Willis ile Demi Moore'un evliliğinden dünyaya gelen üç kızından en küçüğü. Tam adı Tallulah Belle Willis olan genç kızın, Rumer ve Scout adında iki tane kız kardeşi bulunuyor. Babası Bruce Willis'in Emma Hemming ile evliliğinden dünyaya gelen iki küçük kız kardeşi daha var.

Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!
Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Nişan sevinci: Taşın ağırlığından ellerin titriyor olmalı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan tepkilere yanıt: Türkiye'deki aşı çalışmalarının yüzde 95'i bana ait BM Güvenlik Konseyi, Doğu Kudüs'te artan gerginliği görüşmek için yeniden toplanacak BM Güvenlik Konseyi, Doğu Kudüs'te artan gerginliği görüşmek için yeniden toplanacak Son Dakika: İsrail Başbakanı Netanyahu kana doymuyor: Tüm gücümüzle saldırmaya devam edeceğiz Son Dakika: İsrail Başbakanı Netanyahu kana doymuyor: Tüm gücümüzle saldırmaya devam edeceğiz Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 30'a yükseldi İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 30'a yükseldi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu Manavgat'ta 25 yaşındaki genç, yanında babasının tabancasıyla ölü olarak bulundu
Advertisement