Son Dakika Haberleri: Bu Kez Sessiz Kalmadılar! Nişanlısına Sözlü Şiddet Uygulayan Magandaya Kadın Tepkisi

Bu Kez Sessiz Kalmadılar! Nişanlısına Sözlü Şiddet Uygulayan Magandaya Kadın Tepkisi

7 gün önce

Adana'da nişanlısı olduğunu iddia ettiği kadına ağladığı için bağırarak hakaret eden magandaya, çevredeki bir kadın bağırarak tepki gösterdi.

 Adana'da nişanlısı olduğunu iddia ettiği kadına ağladığı için bağırarak hakaret eden adama, çevredeki bir kadın da bağırarak tepki gösterdi.

 Seyhan ilçesi Reşatbey Mahallesi'ndeki Adana Adliyesi Ek Hizmet Binası çevresinde meydana geldi. Nişanlı olduklarını iddia eden çift park ettikleri arabanın yanına gelerek sokak ortasında tartıştı. Adamın kadına bağırarak küfürler edip arabaya bindirmeye çalışmasına çevredeki bir kadın da bağırarak tepki gösterdi. Kadından gelen "Kadına neden bağırıyorsun" tepkisinin ardından savunmaya geçerek, "Ağlıyor onun için" diyen adam, nişanlısını arabadan çıkarmaya çalışarak, "Çık lan çık" demesi kameralara yansıdı.

"ERKEKLER, ADAMI HASTA ETMEYİN"

Görüntülerde, nişanlısının hamlesiyle arabadan ağlayarak kafasını çıkaran kadın tepki gösteren kadına bir şeyler demeye çalışıyor. Bu esnada adamın yüzüğünü gösterip "nişanlıyız" demesiyle, kadının "Nişanlılık böyle değil. Adamı hasta etmeyin siz erkekler. Sen bu kıza ne yapıyorsun ya" dediği duyuluyor.

Tepkiler üzerine adamın rahat tavırlar sergilemesi ve sigarasını çıkarıp içmesi de dikkatlerden kaçmadı.
Meteoroloji Uyardı! İstanbul'a Gece Saatlerinden İtibaren Sağanak Yağış Geliyor Yanık Merkezinin "Yanık Yüzlü" Moral Kaynağı

5 Çocuk Annesi Kadın Evin Garajında Kendini Asarak İntihar Etti 7 Ayrı Suçtan Aranan Cezaevi Firarisi Kadın Kamera Kayıtlarından Yakayı Ele Verdi